Wpis z mikrobloga

Dwa miesiące z haczykiem do wyborów i tak mi się przypomniało jak podczas ostatnich wyborów brałam udział w komisji wyborczej, przychodzili znajomi między 20 a 30 rokiem życia i pytali na kogo głosować. Zawsze wybierali PiS bo 500+ i matkom żyje się lepiej itp. Byli też tacy co przychodzili i z dumą mówili, że głosowali na PiS bo są kandydaci "mówiący ich głosem", #!$%@? ludzie z tytułem magisterskim. I jak w tym kraju ma być lepiej skoro młodzież, nawet ta wykształcona, głosuje schematami PO albo PIS.

#wybory #takaprawda #truestory #polityka
  • 10
@wodze_owce_na_manowce: Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro partie wykształciuchów, których członkami są ludzie z tytułem magisterskim, partie dla tych najlepiej wykształconych, nie biorą pod uwagę, że ludzie głosują schematami - co trzeba wykorzystać, zamiast z tym walczyć...
@wodze_owce_na_manowce: moja znajoma, która ma doktorat, głosowała kiedyś w Warszawskich samorządowych na Gronkiewicz bo: ona i tak wygra a ja nie chcę być w grupie przegranych.

No #!$%@? ręce mi opadły bo w życiu nic głupszego nie słyszałem.

To że ktoś zrobił sobie papier nie znaczy że posiadł tajemną wiedzę JAK ŻYĆ, a z obserwacji widzę że raczej jest odwrotnie