Wpis z mikrobloga

  • 250
Mury, prowadzę rekrutację na handlowców. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie na stanowisku. Pracuje już w tej branży kilka lat ale aplikację potrafią mnie wciąż zaskoczyć!

CV 1
- "sebek" wrócił z Anglii, doświadczenie na budowie. Żeby było ciekawiej, koło imienia i nazwiska dopisał swoją ksywę ("Żyła") xD

CV 2
- laska od roku nie pracuje nigdzie, wcześniej po kilka miesięcy w kwiaciarni, barze itp. CV przdslane w Wordzie. Zdjęcie twarzy z jakiejś imprezy aż się przesunelo na środek strony :))

CV 3
- doświadczenie zawodowe imponujące! Po 2-3 miesiące w 15 firmach xD

CV 4
- doświadczenie jest w miarę ok, ale laska od razu pyta czy może wychodzić wcześniej bo bombelek.

To tylko czubeczek góry #!$%@?, jaką czycha na mnie ostatnio gdy odpalam kolejne aplikacje. Współczuję ludziom pracującym w HR :)

P.s. Nie, nie proponujemy minimalnej stawki ani jeżdżenia własnym autem na DG. Normalne fajne warunki w naprawdę dobrej branży. No ale ¯_(ツ)_/¯

#pracbaza #praca ##!$%@? #rynekpracy
  • 151
"sebek" wrócił z Anglii, doświadczenie na budowie. Żeby było ciekawiej, koło imienia i nazwiska dopisał swoją ksywę ("Żyła") xD


@Ytarka: Może ma dwa nazwiska?

- doświadczenie jest w miarę ok, ale laska od razu pyta czy może wychodzić wcześniej bo bombelek.


@Ytarka: Przynajmniej stawia kawę na ławę :-)

Ale ciekawi mnie jak to wygląda z waszej strony - co jest w ogłoszeniu... Czy jest (konkretne) info o zarobkach, typie umowy,