Wpis z mikrobloga

Ale serio, życzył wam ktoś śmierci za orientacje? Obrażał cię personalnie? Nie. Powiem tyle muzułmanie (których w ramach ubogacania kulturowego ściągnęła wasza lewacka "bogini" Merkel) nie atakowaliby was słownie, oni zwyczajnie wszystkich na tej paradzie by wyłapali i wyrżnęli, pościnali albo rozstrzelali. Podaj mi jeden przykład ataku słownego ataku kościoła przed tymi paradami. Obecnie Kościół uważa homoseksualizm za grzech ale nie uważa homoseksualistów za ludzi gorszych, uważa ich za takich samych jak wszyscy inni, on piętnuje sam czyn homoseksualizmu bo Bóg stworzył mężczyznę i kobietę i on to zrobił z jakiegoś konkretnego powodu i dlatego Kościół potępia czyny homoseksualne czyli w oczach kościoła nie możesz uprawiać seksu z osobą tej samej płci bo wtedy grzeszysz tak samo kiedy uprawiasz seks przedmałżeński albo się masturbujesz. Jeżeli jesteś homoseksualny i jesteś chrześcijaninem to żeby nie grzeszyć nie możesz uprawiać seksu z osobą tej samej płci ani robić innych rzeczy uważanych za grzechy. "Tęczowa zaraza" to określenie nie na ludzi a na szkodliwą w oczach kościoła (bo propagującą rozwiązłość i grzeszne życie) ideologię LGBT ale do samych ludzi kościół nic nie ma. Tak jak mówię ja mam znajomą która jest bi i no to jest szczerze mówiąc moja najlepsza przyjaciółka i ja nie czuję jakiegoś wstrętu do niej czy coś.
#lgbt #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 15
@TenZWypoku:

Powiem tyle muzułmanie (których w ramach ubogacania kulturowego ściągnęła wasza lewacka "bogini" Merkel) nie atakowaliby was słownie, oni zwyczajnie wszystkich na tej paradzie by wyłapali i wyrżnęli, pościnali albo rozstrzelali.


ale wiesz że muzułmanów jest na swiecie jakiś #!$%@?, więcej niż chrześcijan, i nie zamierzają nikogo mordować? xD przystawiasz zachowania skrajnej mniejszości wahabitów do całej społeczności muzułamńskiej. błąd logiczny, powszechny na wykopie. dalej nawet nie czytałem xD
@NieBojeSieMinusow: Ale większość muzułmanów jest negatywnie nastawiona co do mniejszości homoseksualnych a homoseksualizm w islamie karany jest śmiercią.
Poza tym "człowiek" w ich rozumieniu to tylko muzułmanin ale wyznawca innych religii już człowiekiem dla nich nie jest.
@mistborngot: To nie jest stanowisko większości zresztą ci ludzie przeczą temu co wyznają bo chrześcijaństwo nakazuje kochać bliźniego, a np w Islamie mordowanie homoseksualistów dla nich nie jest niczym złym poza tym w europie nie doszło w ostatnim czasie do żadnego zabójstwa na tle orientacji w krajach muzułmańskich już jest inaczej. I czemu nie pomożecie ludziom którzy rzeczywiście potrzebują tej pomocy zamiast robić szkodliwe dla ogólnego wizerunku homoseksualistów parady i walczyć