Wpis z mikrobloga

  • 2
@filip6666 Nie lubię chodzić do kina, ostatnio zdarzyło mi się być w NH, to trafiłem na taką inbę, że z 5 minut filmu straciłem xD
Także polactwo jak wszędzie, zachować się nie potrafią w zwykłym multipleksie, czy w "artystycznych" NH.
  • Odpowiedz
@filip6666: byłem tam na premierze Star Wars VII i kurde para obok mnie czteropak piwa w puszce chlała i się później #!$%@? śmiali z każdej pojedynczej pierdoły :|
  • Odpowiedz
  • 2
@filip6666 mam mizofonie i są seanse, na których przez większość czasu nie jestem w stanie się skupić na filmie. Wszystkich jedzących w kinie #!$%@?ć prądem!
  • Odpowiedz
@filip6666: ja to bym wolał kino, gdzie można przynosić swoje żarcie, czipsy itd. są przy kasach w cenach biedronkowych, ale:
- za zostawienie syfu 50zł za sprzątanie
- za używanie telefonu, rozmowy i inne przeszkadzanie 500zł za przerwany seans + ban na rok

żarcie aż tak bardzo nie przeszkadza, chyba, że ktoś je jak świnia albo spożywa wędzoną rybę
  • Odpowiedz
@filip6666: A ja ostatnio trafiłem na zajebiste kino w Holandii. Na sali 5 rzędów po 20(?) krzeseł i z tyłu bar. Obsługa na początku zbiera zamówienia i też popcornu nie ma, ale piwa się można za to napić. Elegancki klimat i mało ludzi. Dla zaintersowanych: DOK6 w Panningen.
  • Odpowiedz
  • 2
@filip6666 nie szanuję bo po powstaniu mieli taki model biznesowy, że szukali wolontariuszy do normalnej roboty przy sprzedaży przekąsek, biletów, sprzątania itp. Nawet na głównej było.
  • Odpowiedz
@filip6666: rozumiem, że układanie origami z paczki po chipsach #!$%@?, ale popcorn? Jesteście jakimiś kinowymi purystami, jak ludzie, którzy do sauny chodzą tylko nago? Z tego co wyczytałem, popcorn jest sprzedawany w kinach od ponad 70 lat, ale to nie ma znaczenia, bo ktoś na wypoku napisał, że w kinie popcornu jeść nie można i #!$%@?. We fraki się jeszcze poubierajcie.
  • Odpowiedz
@Kuzguwu: Sa filmy nadajace sie do prostej konsumpcji i filmy nie nadajace sie. Ja sie chetnie na te #!$%@? we frak, jesli ty nie bedziesz wpierdqlal w swoje usta na nich popcornu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzek: to nie przynosisz swojego żarcia do kina? Ja zawsze wnoszę laysy i picie pod marynarką albo u różowej w torebce xD
Zgnilem z goja który daje się kroić Żydom
  • Odpowiedz