Wpis z mikrobloga

Można się śmiać z Korwina, ale drugiego takiego stałego w poglądach polityka to ze świecą szukać. Za to ma mój głos. Za tę jego konsekwencję i powtarzanie w kółko tego samego, niezależnie od tego czy mu to dodaje głosów czy odejmuje. Nie ze wszystkim co mówi się zgadzam. Po prostu to jest w moich oczach jeden z niewielu polityków, któremu można zaufać - mam przeczucie graniczące z pewnością, że skoro przez 30 lat mówił to samo, to i po wejściu do sejmu będzie dalej mówić to samo, w przeciwieństwie do innych chorągiewek...

#korwin #konfederacja #4konserwy #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hedage: nie, nie zjem. Ale stojąc przed wyborem wpaść do dołu z gównem po kolana, albo po szyję, to wolę po kolana.

Ale kontynuując te urzekająca wymianę pytań - czy naprawdę uważasz, że ktoś oferujący Ci gówno do zjedzenia mówiąc wprost, że to gówno, jest w jakikolwiek sposób lepszy od kogoś, kto robi to samo owijając je w papierek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hedage: aha, czyli nie liczy się istota rzeczy, tylko sposób przedstawienia xd
Dość zabawne, patrząc przez pryzmat tego, że przed chwilą podawales przykład gówna w ładnym papierku.
  • Odpowiedz
@stjimmy: W przeciwieństwie do takiego chociażby Kukiza, Korwin nigdy nie wykluczał dogadywania się z betonem. Ba, sam nawet żartował, że i z kanibalami by się ułożył, gdyby pozwolili mu przepchnąć te ustawy, które będzie chciał.
  • Odpowiedz
Można się śmiać z Korwina, ale drugiego takiego stałego w poglądach polityka to ze świecą szukać.


@Hedage: stałość w poglądach nie jest przymiotem jeśli te poglądy są idiotyczne
  • Odpowiedz
@Hedage: Spoko, ja uważam go za oszołoma i kabareciarza, taki folklor polityczny. Przypomniało mi się teraz jak na debacie warszawskiej w 2018 roku zaczął wygadywać coś o onanistach i zoofilach xD To ma być poważny polityk ? Serio, przemyśl jeszcze z tym głosem na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kyloe: Głosowałem na niego poprzednim razem i poprzednim i poprzednim i nic się w moim podejściu do niego nie zmieniło. Niech sobie gada o czym chce - byle wprowadził wolnorynkowe zmiany.
  • Odpowiedz