Wpis z mikrobloga

Mężczyzna ewolucyjnie jest przystosowany do zdobywania tego czego chce za pomocą siły fizycznej, agresji, przemocy ale także logiki, myślenia, strategii, pracy, działania w zespole. Mężczyźni są prości, bezpośredni, logiczni.

Lochy ewolucyjnie wykształciły inną strategię. Ze względu na rodzenie i opiekę nad dziećmi, są one wyraźnie słabsze fizycznie a także myślą emocjonalnie, mają problemy ze współpracą i logicznym myśleniem, nie lubią wysiłku, odpowiedzialności, ryzyka - to wszystko głównie po to aby skupić się na opiece i ochronie kaszojadów czytaj potomstwa.
Dlatego też lochy wyspecjalizowały się w manipulacji, oszustwie, kłamstwie, kontrolowaniu facetów. Zanim zaczniecie białorycerzyć swoimi wysrywami to zwróćcie uwagę ile lochy mają dzisiaj betaorbiterów, betabankomatów, słabych mężów, spermiarzy - lochy z łatwością masowo doją od facetów pieniądze, opiekę, atencję, przysługi. Dzisiejsi żałośni do granic „mężczyźni” są prości w kontroli jak lalki na sznurkach. Żadna locha nie może facetowi nic zrobić o ile ten jej na to nie pozwoli. Lochy instynktownie nie chcą wchodzić z konflikt z żadnym mężczyzną się i czują przed nimi pewien strach i szacunek - ale tylko dopóty ci nie pokażą że na to nie zasługują.

To tyle w kwestii bluepillowskich wysrywów typu „faceci to ci paskudni manipulatorzy i kłamcy a lochy to niewinne ofiary”.
#przegryw #blackpill #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #lochytocoorvy
  • 12
@leje_benzyne_do_diesla:

Skąd wy bierzecie te laski które doją facetów?

Ja traktuje ich na równi siebie - siła fizyczna nie jest powodem bym traktowała typa z szacunkiem czy wyżej w hierarchii ode mnie,a że mam swoje ideały i poglądy to uważam że kobieta powinna być niezależna.
@BloodyMassacre26: Rozejrzysz się je zobaczysz.
Zastępy loch na yt, insta, twitchu które potocznie mówiąc pokazują cycki i dupę i zarabiają na tym kokosy.
Lochy bardziej wyrafinowane które sprzedają swoje nudesy albo zużytą bieliznę.
Typowa locha ma kilku orbiterów którzy są jej chłopcami na posyłki.
Tysiące loch które żyją z atencji z insta, tindera itd. jestem ciekaw czy gdyby nagle insta jebnął to czy nie mielibyśmy fali depresji i samobójstw bo lochy
@leje_benzyne_do_diesla: Niestety, nie zgodzę się ( ͡º ͜ʖ͡º) Taką strategię wykształciły, że niby opieka na dziećmi i stereotyp matki polki ale przyrost naturalny chyba mówi co innego. Ewolucyjnie wykształciły się tak, że chcą mieć wszystko ale nie chcą żadnych obowiązków nawet już kaszojadów nie chce się chować bo lepiej pić winko z psiapsi
Złota porada, stara jak internet „who hurt you”. Nie mam siły tego komentować

@leje_benzyne_do_diesla: ale prawdziwa. Ludzie, którzy są szczęśliwi, realizują się na jakichś tam płaszczyznach; osobistej, społecznej, zawodowej, nawet nie marnują czasu na takie "wysrywy". Coś ewidentnie musi być nie teges. Chcesz o tym popisać? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@InsaneMaiden: Już to tłumaczyłem.
Jesteś normalnym typem potem chcesz mieć lochę więc robisz wszystko co rzekomo trzeba, na papierze wyglądasz dobrze (masz pracę, jesteś zadbany, nie mieszkasz z mame, masz pasje i nie walisz konia do chińskich bajek) ale #!$%@? to daje i lochy dalej mają cię w dupie. Jesteś #!$%@? i zagubiony ale odkrywasz w końcu prawdę o lochach zwaną blackpill, popadasz w stan zrezygnowania bo wiesz że pewne rzeczy
@InsaneMaiden: Dodam że ogromna większość ludzi spod tagu przegryw ma podobny życiorys.
Zostali okłamani przez lochy, media, społeczeństwo, matki, nauczycielki, memy i wiele innych. Wpojono im gówna typu „bądź zadbany, miej prace i pasje i bądź zaradny to lochy będą twoje a wygląd ma małe znaczenie bo charakter się liczy” by zrobić z nich idealnych niewolników betabankomatów zamiast podać im brutalną prawdę że wygląd i geny to prawie wszystko i 80%
Już to tłumaczyłem.


@leje_benzyne_do_diesla:
Nie ma sensu tłumaczenia im o co chodzi. Próbują "czytać" ale albo są tak leniwe że każda wymaga indywidualnego korepetytora który wytłumaczy im w czym rzecz albo są na tyle "zacofane" że czytanie ze zrozumieniem to jest sztuka nie do opanowania.
Dodatkowo nawet jak poświęcisz sporo czasu na tłumaczenie i tak dostaniesz odpowiedź w taki sposób że załamiesz tylko ręce ale czego oczekiwać. Jak sam napisałeś:

fizycznie