Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 216
@Marek1991: Ale to nadal upośledzenie telefonu, mimo że to gniazdo spokojnie się tam zmieści. Sam czasem używam kablowych mimo posiadania słuchawek bluetooth
  • Odpowiedz
@Marek1991: Galaxy S9+
@mavon: No niestety. Zdaję sobie z tego sprawę i ubolewam, bo za 3-4 lata jeśli nie zrezygnuję z używania pchełek na kablu od czasu do czasu to będę miał ciężki wybór telefonu
  • Odpowiedz
@Marek1991: W pracy mam telefon podpięty pod ładowarkę, więc ciężko by było wtedy szukać muzyki. Na mieście czasem podpinam powerbanka. Jak producent zapewni mi telefon który przy ciężkim użytkowaniu wytrzyma więcej niż 10 godzin średniego używania to wtedy mogę na to pójść, ale w obecnych warunkach około 17 mam już ledwo 30% baterii

@mavon: Domyślam się, że to wygodne. Sam na co dzień nie zrezygnowałbym z bezprzewodowych. Jednak wciąż mam
  • Odpowiedz
@Tr8025: Przecież pierwszy z brzegu P30 Pro tyle wytrzyma. Zaraz będą testy baterii Note 10+ i myślę, że wytrzyma te 6-8h SOT.
To co ty robisz w nocy, że telefon w pracy ładujesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Marek1991: znaczy ja mam Xiaomi z Jackiem. Ale będą to inni małpować. Jak Lenovo małpuje Appla w ThinkPadach. Maszyna do "zadań specjalnych" wlutowany ram i bateria no ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: Od paru lat korzystam z wbudowanego BT w samochodzie. Że sprzętem grającym to samo. Mimo to mam jacka w telefonie i szczerze ani razu nic tam nie wpiąłem.

@Tr8025: Mój Asus trzyma 1,5 dnia intensywnego używania. Nie wyobrażam sobie doładowywania telefonu w ciągu dnia. Na woodstoku byłem bez powerbanka i po powrocie miałem chyba z 20% baterii jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Kolorowezworki: a ja mam bardzo dobra wieże z gniazdem jack, samochód może nie najnowszy bo też tylko AUX, i chwałę sobie słuchawki na kabel przez ich prostotę.
I tu docieram do Senda. Telefon z gniazdem Jack i bt jest dla nas obu. Ten tylko z bt dla ciebie
  • Odpowiedz
@Marek1991: Ładuję w nocy i o 4 odłączam mając 100%. Idąc spać o 22 nie będę miał choćby 20% używając telefonu średnio intensywnie. A jeśli bym chciał słuchać muzyki cały dzień to już na pewno
Ed. Tak jak obserwuję to sam mam 5-6h SOTu i to wciąż bywa za mało
  • Odpowiedz