Wpis z mikrobloga

@artur-schreiber-vss: @artur-schreiber-vss: Kraków: Promieniowanie nadajników BTS przekroczone nawet o prawie 500% !

Co robić jeśli mam biuro wynajęte w wieżowcu na ostatnim piętrze. Centralnie nad biurem 5 metrów wyżej mamy 7 BTSów T mobile + jakieś talerze kierunkowe , a 50 m dale na tej samej wysokości BTSy Plusa. Temat zacząłem drążyć po tym jak od jakiegoś czasu od kiedy zminilismy biuro wszyscy zaczęliśmy sie gorzej czuć, mieć problemy ze skupianiem itp itd ostatni mnie zaczęły kości boleć. Kupiłem miernik do mierzenia PUM i w biurach mamy wartości od 45-155v/m2 oraz inna wartośść 0.4 do 0.85 microT
Pytanie mam do Ciebie czy sie wynosić z takiej powierzchni biurowej?
Jesli masz chwile czasu prsił bym o krótką odpowiedz. Wprowadziliśmy sie z biurem tam nie widząc o tego typu nadajnikach.

Krzysiek
  • 10
  • Odpowiedz
@1234AQ: Nie bolały Ciebie kości tylko się smażysz od radiolinii. W Kołobrzegu podczas serwisowania wieży to na takiej antenie kiełbaski sobie smażyliśmy 75 metrów nad ziemią. Żywcem się smażysz.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@FulTun: no ok ale jakieś dane odnośnie szkodliwośći masz, gdzie śa jakieś dane odnośnie dopuszczalnych norm|?ewentualnie informacje kto mógłby mi to pomierzyć i wytłumaczyć co z tym fantem zrobić.
  • Odpowiedz