Wpis z mikrobloga

@horrendous: W sumie to harlejowcy gdyby specjalnie nie hałasowali jak antencyjne zjeby swoimi modyfikowanymi tłumikami, które nimi są tylko z nazwy, to byli by całkiem spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ChochlikLucek: mój kuzyn ma choppera. Pokazywał mi raz jak to pierdzi - masakra. Pewnego dnia odwiedziłem jego miasto, proponuję spotkanie - "jasne, chętnie, motorkiem podjadę". No i czekam w umówionym miejscu i nasł#!$%@?ę - choppera ani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@horrendous: Mam kolegę, który jeździł chopper'ami i głośny wydech jest :
-> dla dźwięku (duża pojemność, układ V)
-> aby być widocznym (bardziej słyszalnym). Motocykle te często jeżdżą w grupach, są mniej zwrotne i ciężej się nimi manewruje. Kierowcy nie widzą cię w lusterkach (80% kierowców nie używa ich po wrzuceniu drugiego biegu) a tak przynajmniej cię słyszą i spójrzą w lusterka.
@rvva1: Mam to głęboko gdzieś. Przekraczają normy hałasu i jeśli wjeżdżają do miasta, policja/straż miejska powinna ich wyłapywać i sadzić mandaty. Tyczy się każdego zbyt głośnego pojazdu, rzecz jasna. Gdybym jako pieszy szedł z airhornem i trąbił na ludzi, zaraz by mnie zgarnęli, a podobno prawo jest równe wobec wszystkich.