Wpis z mikrobloga

Zapomniałem herbaty do termosu zrobić przed wyjazdem, jadąc przez wioskę zobaczyłem, ze jest starsza pani która kosi trawę, zapytałem czy mógłbym u niej zagotować wodę w czajniku. Zgodziła się, przy okazji zapytała czy nie chce może zjeść sniadani i wypic kawki, powiedziałem wiec w sumie czemu nie. Zrobiła, razem siedliśmy na ogródku i pogadaliśmy. Pierwszy raz spotkałem się z taka piękna polska gościnnością () jeszcze dostałem gruszki na drogę (ʘʘ) #snikpodroznik
snickers111a - Zapomniałem herbaty do termosu zrobić przed wyjazdem, jadąc przez wios...

źródło: comment_zakb6aApWetPTIi8kPuwWFt8ZUhr01X6.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Voque: a na przykład jak ktoś mnie kawałek podwiezie autem to mam mu potem opony zmieniać, czy coś? xD Sam wiele razy pomagałem i nie oczekując nic w zamian, chodziło o pomoc tamtej osobie. BEZINTERESOWNĄ. Myślę, że jak op za jakiś czas podjedzie z czekoladą, albo ciastkiem to będzie w zupełności wystarczający rewanż.
  • Odpowiedz
@snickers111a: miałem podobnie. Tylko awaria samochodu i musiałem wodę do chłodnicy wlać. Starsza Pani też udostępniła mi wodę i zrobiła kawe. Chciała tez obiadem częstowac ale już nie było czasu. W dzisiejszych czasach to już ciężko bo tyle się mówi o tych napadach czy oszustach
  • Odpowiedz
@snickers111a: To ja w tą sobotę spotkałam się z inną sytuacją. Razem z ojcem zrobiliśmy łącznie 180km rowerem i zabrakło nam wody na ostatnich 40km, ojciec pytał po wsiach czy naleją szklankę wody, z 3 osoby odmówiły, dopiero Pani w sklepie nalała kranówy do butelki.
  • Odpowiedz
Ale wy jesteście jebnięci w tych swoich docinkach XD gość ma do pokonania 800 kilometrów na rowerze, ale ma spędzić u babci godzinę-dwie, żeby skosić jej trawnik za zagotowanie wody i chleb z masłem XD

Ja czasem mam wrażenie, że młodzi Polacy są klonami swoich rodziców czyt. Polaków homo sovieticus. "Za darmo to tylko w mordę można dostać" i inne starcze pierdoły. W krajach muzułmańskich ludzie sobie pomagają UWAGA UWAGA za darmo
  • Odpowiedz