Wpis z mikrobloga

@queenmorrison: mogę Ci to opowiedzieć po kiju, tyle ile śledziłem temat, ale mam nadzieję, że ktoś coś znajdzie, ewentualnie mnie poprawi jeśli będzie trzeba.

Afera podkarpacka dotyczy burdeli, które w zamian za łapówkę były pod parasolem ochronnym funkcjonariuszy CBŚP. W tej sprawie doszło już do wielu zatrzymań tych właśnie funkcjonariuszy.
Jednym z kluczowych świadków, dzięki któremu doszło do zatrzymań skorumpowanych funkcjonariuszy był Kostecki, który niedawno został znaleziony martwy w celi.
Z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@queenmorrison:
"
O co dokładnie chodzi? Dawid "Cygan" Kostecki o części tego, co później nazwano "aferą podkarpacką", publicznie opowiedział już siedem lat temu. Wkrótce po jego ówczesnym zatrzymaniu na Facebooku pojawiły się wpisy, w których Kostecki kierował poważne oskarżenia pod adresem policjantów i urzędników z Podkarpacia. "Cygan" twierdził, że utrzymują oni zażyłe kontakty z Ukraińcami mającymi stać za najważniejszymi agencjami towarzyskimiregionu.

"Przez kilkanaście lat te agencje towarzyskie zatrudniły już tysiące prostytutek