Wpis z mikrobloga

@Aokx: u mnie w okolicy na szczescie pomysleli i tam gdzie jest sciezka rowerowa przy drodze postawili znaki zakaz ruchu rowerów. Takie rozwiązanie może by wyhamowało zapędy pseudokolarzy i w innych regionach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Równie dobrze mogli zrobić metr w lewo i w prawo szerszą drogę wylać asfal i go pomalować na czerwono. Nie.. lepiej zrobić ścieżkę, która jest przecinana co 50 metrów podjazdem albo skrzyzowaniem.
  • Odpowiedz
trąbisz ile wlezie i omijasz go najbliżej jak się da żeby się przestraszył i wypierniczył, sprawdzona metoda


@Tervaskanto: ażeby ktoś cię kiedyś nagrał na kamerkę i wysłał komu trzeba, skończy się rumakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja #!$%@?ę, szeryf się znalazł
  • Odpowiedz
@podjad3k: mam pytanie - skąd wiesz że taniej układa się masę niż kostkę? Pracujesz w budowlance?

Ciągle słyszę na wykopie że tańsza masa, ale jak później patrzę do kosztorysów to tak nie za bardzo. Do tej pory nikt nie podał mi wyliczeń skąd mu wyszło że kostka droższa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aokx: pusta droga, wyprzedzic, zapomniec....

Gdyby piesi i rowerzysci wrzucali kazde przewinienie kierowcow (niezatrzymanie sie na strzalce, wyprzedzanie przed przejsciem dla pieszych) to cale mirko byloby zawalone, no, ale do aut lamiacych przepisy juz sie przyzwyczailismy, zaakceptowalismy, czasami wrecz pokochalismy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aokx: tak wlasnie myslalem ze w sumie jezdzenie rowerem to jedno, jezdzi sie po miejscach wyznaczonych, z normalna predkoscia. ale to jest co innego, stroj sportowy, rower sportowy. w sumie to jakby rajdowiec jezdzil po drogach autem rajdowym i jeszcze jezdzil jak po torze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@podjad3k: Ta tabelka jest o kant dupy rozbić.
Po 1. dane z 2001 roku. Ceny w budownictwie zmieniły się w #!$%@? w ciągu 18 lat.
Po 2. nie wiem z jakiej paki ktoś przyjął 3 cm warstwy bitumicznej. Jak projektuję nawet CPR to w przedmiocie zamówienia zamawiający chce 6 cm albo i więcej.
Po 3. kostkę może rozłożyć każdy. Przyjeżdża paleta, przychodzi dwóch ziomeczkow i układają. Zaś do asfaltu musi przyjechać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mruvek: dobre pytanie, ale poszedłbym o krok dalej. "Gdzie tu jest droga rowerowa?" widzę bohomazy w kształcie roweru na czerwonej powierzchni ale nie widzę nigdzie znaku C-13, C-13 + C-16 ale pod warunkiem że symbol roweru i pieszych jest oddzielony pionową kreską ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mati1990:

A to znaki muszą być ustawione co dwa metry bo ty ich nie widzisz?

Nie, to tak nie działa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borsuk123: > Jak już jesteś tak konsekwentny w kwestii prawa drogowego to czemu robisz zdjęcia podczas jazdy pojazdem?

Jaki przepis zabrania robienia zdjęć podczas jazdy?
  • Odpowiedz
@Krupier: istnieje zakaz używania telefonu w trakcie jazdy, ogólnie jest nakaz trzymania obu rąk na kierownicy. niewiadomo jak zostało zdjęcie wykonane, może to jest klatka z kamerki samochodowej?
  • Odpowiedz