Wpis z mikrobloga

Mireczki nie wiecie czemu w aptekach jest już tylko melatonina lek am 5mg? Brak 1mg i 3mg wszędzie. Wycofujo? Jaka melatonina najlepsza tak przy okazji? Chce zrobić na próbę kurację na refluks bo wg badań suplementacja melatoniną poprawia podobno działanie zwieracza przełyku.

#melatonina #refluks #medycyna #sen
  • 20
@Vestiq wg badań terapia powinna trwać 6 tygodni. Ja brałem do tej pory sporadycznie, głównie dla szybkiego zaśnięcia. Wydaje mi się jednak, że po jej zastosowaniu nie mam w nocy żadnych objawów. Próbowałeś melatoniny na refluks?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kal_anonim: W tamtym roku rozwaliłem sobie troche żołądek przez dietę na masę, jadłem za dużo jedzenia a w szczególności nabiału. Pojawił się biały język i zmniejszony apetyt. Poszedłem do lekarza, przepisał controloc, zirid i coś jeszcze. Czułem się po nich źle, miałem ciężko na żołądku, bóle brzucha, wzdęcia. Gdy je odstawiłem poczułem się trochę lepiej ale nie jest to stan zadowalający. Wciąż mam problem z domykaniem zwieracza przelyku, nie mogę spać
@Vestiq jakiś czas temu zacząłem podejrzewać, że źródłem moich problemów ze zgagą jest mikroflora jelitowa. Długo lekceważyłem ten problem ale wydaje mi się, że zgaga i obłożony język zaczęły się po długiej antybiotykoterapii kilka lat temu. Jakie konkretnie zioła i probiotyki będziesz brał?
@MichalMusicManiac: Jak sie masz na dzień dzisiejszy? Cos sie zmieniło? Sam sie mecze z tym cholerstwem, ipp nie pomaga wiec zaczynam szukac innych rozwiazan. Bylbym wdzieczny za odpowiedz.Na privie tez zapytałem bo zależy mi na odpowiedzi :(
Pozdrawiam