Wpis z mikrobloga

@YerbajTo: W Zakopanem to nigdy nie wiadomo z tymi rozkładami.
Międzymiastowe będą ok (ale najlepiej potwierdź sobie na stronie konkretnego przewoźnika), ale lokalna komunikacja jeździ jak im się podoba (to znaczy: opłaca).
@YerbajTo: E, żadnego eksperta. Ja tam tylko w Tatry jeżdżę.
MPK nigdy nie jechałem, tylko prywatne busy, które dowożą do szlaków.

A co kombinujesz? Chcesz się na szlak dostać, czy gdzieś w konkretne miejsce Zakopanego?
@YerbajTo: międzymiastowe jeżdżą pewnie zgodnie z rozkładem. Co do busów w samym Zakopanem i dojazdów do szlaków to jest tego tyle, że wystarczy chwilę poczekać i coś podjedzie. Busy dowożące turystów do szlaków na pewno podwiozą cię też w obrębie samego miasta.
@Kruty: no tak myślałem, że nie ma się co przejmować
zresztą teraz przeczytałem to samo odnośnie korków w zakopcu, że ktoś tam napisał chyba w komentarzach że jest od za*** tych busów mpków i dziwi się czemu ludzie samochodami tak oblegają
@Kruty: z buta się nie opłaca bo wtedy możesz więcej na szlaku zwiedzić, patrzyłem ceny mpki 3 złote, busy do chochowłskiej zapłąciłem 6 zł, więc mysle ze to i tak spoko cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żesz więcej na szlaku zwiedzić, patrzyłem ceny mpki 3 złote, busy do chochowłskiej


@YerbajTo: chodziło mi, że z buta po mieście. Na szlak wiadomo, że tylko bus. Najsensowniejsze rozwiązanie.