Wpis z mikrobloga

Przypominam o dzisiejszej promce w biedrze, kupując 24 piwa butelkowane, 12 gratis, na to nakłada się kolejna promka 3 w cenie 2 ( wybrane browary ) i tak desperados 0.6l wychodzi za 1.75 PLN.
Na plakacie jest 12-6, ale limit na paragon to 24.
U mnie w biedronce nie było żadnych nalepek informujących o akcji, reklam itd. ale wszystko wchodzi na legalu.
#cebuladeals #cebula #biedronka #promocje #okazja
saakaszi - Przypominam o dzisiejszej promce w biedrze, kupując 24 piwa butelkowane, 1...

źródło: comment_fP7TPigvWgrx0dexwwqGyIO69NYIoMRg.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@saakaszi: Dzięki za przypomnienie. U mnie w biedrze identyczna sytuacja - żadnego plakatu w sklepie, ale przy kasie za 12 desperadosów wyszło 21zl czyli zadziałały obie promocje.
  • Odpowiedz
@mariusz5891: Poprawka: to nie jest 3 w cenie 2, tylko tam jest napisane kup 3 i zapłać mniej, ale upust zawsze jakiś jest w porównaniu do normalnej ceny. Oprócz desperadosa, jest jeszcze somersby i heineken.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saakaszi: dzięki, 12 Staropramenow i 13 Budweiserow za 41zł. Nie wiem czy nie brać więcej bo piw pełno, a ludzi mało i info o promce brak. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@saakaszi: #!$%@? Polska AD 2019 ludzie pomagają innym zdobyć narkotyki po tańszej cenie i pelikany jeszcze kupują na raz za kilkadziesiąt złotych xD
  • Odpowiedz