Wpis z mikrobloga

@Qrka: Przeciez tyego nie będziesz miał w mediach. Ja sie dziwię, że nie masz znajomych, których wywali z rejejstru UP. Ja mam kolege kucharza w małej miejscowości i nie moze znaleźć pracy, bo jest 15 chętnych na miejsce, a własnie dostał bana na 4 miesięcy w UP. Tak wygląda niskie bezrobocie
ogarnijcie sie. Koles od lat jest znany z tego, ze wrzuca statystyki, ale wy od razu wierzycie spisek... i babracie się w polityke. a za peło to panie, jeszcze gorzej bylo!


@kfiatek_na_parapecie: Ale to nie jest żadne "a za peło to panie". Sam jestem zagorzałym przeciwnikiem takiej pseudo argumentacji (co na pewno zauważysz przeglądając moje akcje na wypoku)

Natomiast jeszcze bradziej nie trawię hipokryzji. Po prostu akurat Piechociński, popełniając tego typu
@Osowa22: bez obrazy, ale jeśli zacznę wierzyć w takie rzeczy jak ty piszesz to musiałbym w ten sam sposób wierzyć w to co piszą nacjodebile i inni pisowcy w stylu "mam kolege geja" etc ... Nie musi być w mediach żeby były rzetelne dane np. z GUSu
@Osowa22: ale co to w ogóle za argument ? Jeśli nawet w Nysie jest tak jak mówisz to nie znaczy przecież że w całym kraju a bezrobocia to kreatywna księgowość, jeśli ja jem na śniadanie obiad i kolację dżem to znaczy że w całej Polsce spożycie dżemu idzie w milionach ton ? Ogarnij się ...
@megastulejka: mnie ciekawi inna kwestia. Gdzie ci wszyscy ludzie #!$%@? są ¯\_(ツ)_/¯
Nie znam nikogo w moim wieku 30> kto nie pracuje i nie wiem zwyczajnie czy to kwestia tego że obracam się w takim towarzyskie, w co wątpię bo moje grono znajomych to ludzie z miejscowości/szkoły ukończonej lata temu z którymi nadal mam kontakt więc przekrój duży.