Wpis z mikrobloga

#hive informacyjnie komu zabrano kredyty / dobra promocja Revoluta - dają 20 zł dla nowych

1. Hive - zabrania kodów ciag dalszy
W ankiecie sporo Was zagłosowało, że zabrano Wam kredyty...

Z informacji co udało mi się uzyskać wychodzi na to, że kredyty za zapraszanie przez program poleceń zabrano tylko i wyłącznie Polakom... (zagraniczny pracownik Hie powiedział mi, że nigdy nie słyszał o takiej sytuacji...

Będę wyjasniał tą sprawę z kimś wyżej niż polski oddział Hive, kontakt już mam, teraz chciałbym wiedzieć ile Wam pozabierano wiec utworzyłem formularz gdzie możecie to wpisać, napisać słówko od siebie, które powinienem poruszyć w rozmowach z nimi, jeśli macie coś do przekazania. Możecie też zostawić maila to poinformuje Was jak się sprawa potoczyła.
Jeżeli chcecie być wołani do wyjaśnień na wykopie to zaplusujcie pierwszy komentarz. Link do formularza mozecie przekazać również niemirkującym znajomym ;-)

Link do formularza

------
2. Revolut - we wszystkich usługach do których daje Wam kody promocyjne na #kodyodlubiekiedy używam karty Revolut, więc polecam bo właśnie ruszyli z promocją gdzie dla nowych dają 20 zł.

Promocja od Revoluta dla nowych użytkowników, w której można otrzymać na start darmową kartę fizyczną oraz 20 zł bonusu.

Aby skorzystać z promocji:
1. klikamy w link który prześlę przez Prywatną Wiadomość żeby nie łamać regulaminu Wykopu
2. podajemy na stronie swój nr telefonu,
3. pobieramy aplikację Revolut (link otrzymamy w wiadomości sms) i rejestrujemy konto (używając podanego wcześniej numeru telefonu),
4. weryfikujemy konto doładowaniem z karty (minimum 20zł - możemy te środki później wykorzystać),
po wykonaniu tych czynności otrzymamy doładowanie 20 zł oraz możemy zamówić bezpłatną kartę płatniczą.

Środki bonusowe są dostępne na koncie nowego użytkownika od razu po rejestracji i płatności weryfikacyjnej.

------
Na tagu #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 909 mirków) zamieszczam kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 502 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - #hive informacyjnie komu zabrano kredyty / dobra promocja Revoluta - daj...

źródło: comment_gOB5R7xVmotpKz6hBoXWMMogKCwtvqsR.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Tu plusujesz jeśl ichcesz być wołany do wpisu gdzie napisze co mmi się udało dowiedzieć

jesli możesz to zaplusuj również wpis, żeby dotarło to do większej ilości mirków którym zabrano kredyty
  • Odpowiedz
Formularz można wypełnić anonimowo, jak chcecie bym coś jeszcze się dowiedział / przekazał to możecie napisać, jest w formularzu specjalne pole do tego :)
  • Odpowiedz
  • 0
@LubieKiedy coś mi link do formularza nie działa. Dobra inicjatywa Mirku, ta firma jest niepoważna, nie rozumiem ich polityki. Dali kody to ludzie używali. Chyba ich to przerosło xD Wolę płacić w Lime, tam mają lepsze hulajnogi i apke.
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: Zjeby. Miałem dużo legalnych kodów - udostępnianych przez nich. Wyjeżdżałem sobie to sukcesywnie. Dziś mam 18 kredytów. Miałem jeszcze ze 100.
Już się z Hive pożegnałem.
  • Odpowiedz
@xEm: a ten ? Sprawdzałem i działa https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2INinYCEHZ0drdJrbL1fKyE0We6n0FQ35JU9eYcl_KbNP-w/viewform

Dziękuje za dobre słowa.
Kody promocyjne, które udostępniali to jedno - każdy z nich miał jakąś datę ważności , zawsze gdy wrzucałem na #kodyodlubiekiedy te ogólnodostepne kody to podawałem ich ważność, ale te uzyskane z zaproszeń bo mirki do mnie pisały po refkod to miały być bez terminu ważności. Tak się nie robi.

@Unik4t: jak wyżej, może straciły ważność już po prostu?
  • Odpowiedz
PRZYPOMINAM

do wczoraj były ważne kredyty, które Wam "oddali" w ramach zadośćuczynienia za skasowanie kredytów za wbijanie kodów "waw-" oraz "wroclaw-" (niektórym zabrano więcej niż wbili z tych kodów, a niektórzy dostali bana) więc to nie dotyczy tych którzy dostali punkty z dopiskiem "hivevouchersreinstatementcampaign." tylko tych którym zabrano kredyty z dopiskiem "vouchersexpiration" (PS piękna nazwa dla kredytów bez daty ważności)
  • Odpowiedz