Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie miraski i mirabelki.

Chciałbym podzielić się moją historią, w którą sam bym nie uwierzył. Około pół roku temu, będąc w pubie popijając #browarek i oglądając mecz #manu dostałem wiadomość na fb od nieznajomej osoby. Z początku myślałem że to kolejna wiadomość od klienta bądź o rzecz jaką sprzedaje ale jakie miałem zdziwienie gdy przeczytałem treść.

Pierwsze co to była konsternacja gdyż dotyczyło mojej mamy i reszty rodziny. Chwila zastanowienia, biore pokala wychodzę przed pub i stwierdzam zadzwonie bo pisać to można długo. Po chwili rozmowy wyrecytowaniu każdego członka rodziny z imienia i nazwiska okazuje się że mam siostrę!!! Szok, niedowierzanie, myślę sobie trudne sprawy etc. Po około 40 minutach rozmowy wracam do pubu. Siedzę jak wryty patrzę w rzutnik nie kumam co się dzieje w meczu. Kilka szybkich szotów, 2 piwka i zawijka do domu bo stan upojenia i cała sytuacja mnie przytłoczyły. Telefony po rodzinie, każdy się wypiera itd. (Chciałbym zaznaczyć że z rodziną kontaktu nie utrzymuje ze względu na ich #alkomocno) Przepychanie od osoby do osoby. Rano podczas leczenia kaca telefon do siostry dalsza rozmowa ktora trwala pare godzin. Wyszło na to że moja matka oddała ją do domu dziecka gdy miała 2 lata. Została adoptowana przez na prawdę świetne małzeństwo.

Skracając resztę histori powiem że spotkaliśmy się w tamtym tygodniu. Przyleciała z dzieciakami, wszyscy do siebie podobni łącznie z dziećmi. Pobyt był krótki ale intensywny. Złapaliśmy wspólny język momentalnie. Nigdy nie sądziłem że taka sytuacja może przytrafić się akurat mi (chociaż po mojej rodzinie mogę się wszystkiego spodziewać). Co najlepsze dzień przed wylotem szybka decyzja. Siostra załatwia mi pracę u siebie w #niemcy jutro będzie wszystko wiadomo. Jak robota będzie 2 tygodnie i wypierdzielam z #uk wyprzedaje wszystko i zaczynam życie na nowo z pomocą "nowej starej" siostry.

#rodzina #dlaczegoja #dziwnehistorie #alkoholizm #emigracja #niemcy #uk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja mama mając więcej niż 50 lat znalazła siostrę przyrodnią. A właściwie ta siostra ją znalazła szukając grobu ojca. Także, trzymam kciuki za nową pracę i nową rodzinę! Ja dzięki nowej cioci, mam nowych kuzynów i całą nową gałąź rodziny.