Wpis z mikrobloga

sledze fit scenie yt od dluzszego czasu

mam wrazenie ze to sa smutni bezwartosciowi ludzie opakowani w ladne cialo
zazwyczaj chodza chwala sie i gadaj tylko o treningu bo to jedyne co osiagneli a w sumie co jest ciezkiego jak sie cwiczy 5 lat zeby wygladac noramlnie
w sumie jakby cwiczyli 5 lat i wygladali #!$%@? to by znaczylo ze cos poszlo nie tak

instagram #!$%@? zdjeciami golej klaty co godzine wrzucanie zdjec co sie je
w dodatku dziwnym trafem kazdy z nich ma dobre auto duzo czasu itp
w dodatku kazdy sie chwali ze pisze ksiazki czy skonczyl turbo ciezki awf czy dietetyke

rozpoczecie kanalu polega na pokazaniu siebie i sranie filmami typu klata bic a pozniej gowniane vlogi
wk byli pierwsi i widac ze maja duzo problemow a ostatnio nagrywaja gowniane vlogi dotyczace np czelendzy i jeszcze clickbaity dla gimbow
oni jako top1 z najwiekszym rozglosem widac ze nie maja pomyslu na sb
i coraz wiecej kanalow typu DUPKA OWCY GOTUJE BIGOS
CWICZ MIESNIE #!$%@?
i sranie contentem typu GRAMY W KAMIEN PAPJER HEHEH OFCA SIE ZESRAL XDDD
wkrecanie swoich dupek do kanalow kulinarnych gdzie przepis to zwykla potrawa + DOBRE WHUY

coraz mniej merytoryki bo ile mozna dorabiac ideologi do podnoszenia zelastwa a w sumie fitatu dzisiaj liczy za cb kalorie a kazdy juz chyba wie ze kreatyna to nie steryd a martwy i dipsy starcza do rozbudowy ciala

eh

#mikrokoksy
  • 12
@elofrytki:

Prosta sprawa to zawód - sposób na wyżywienie siebie, rodziny i fajne życie - w ten sposób najwiecej się zarabia, bo content obserwujący ma zapotrzebowanie na takie treści, wiec jak bym się zastanowił po kogo stronie jest tutaj "wina". Oczywiście jest 5-10 % ludzi ambitnych, które to #!$%@?, ale świat to te 90-95 % i ich oczekiwania, obojętnie czy jesteś kulturystą, fryzjerem, budowlańcem czy kasjerem w sklepie. Proza życia. Masz
@elofrytki: Przeczytałem tylko początek i muszę stwierdzić, że #!$%@? aż przykro czytać. Mam kolegów kolarzy i jak się z nimi spotkam to jest gadka na temat sprzętu, planowanych wyjazdów i eventow w jakich startowali. Dziwne by było jakbyśmy się spotkali i rozmawiali o jeździe figurowej na łyżwach. Chyba #!$%@? normalna sprawa, że jak się spotyka grono ludzi o tych samych zainteresowaniach to rozmawiają o swoim hobby. Ty widocznie nie masz żadnego
@sebek1987: mam znajomych co graja w gry i nie chodza i nie peirdola ciagle o tym
mam kumpla co chodzi na mecze pilkarskie i mozna z nim pogadac o wsyzstkim a swoja wiedza dzieli sie z kazydm kto tego chce a nei wciska ja kazdemu
jak nie przeczytales wszyskteigo to odbijaj
a czmeu nie mozna rozmawiac o jezdzi figurowej xD?

problem jest taki jak spotykasz zwyklych ludzi i #!$%@? tylko o
@elofrytki ideologia jest prosta - trzeba #!$%@?. Brakuje mi starych czasow, gdzie na szkolnej silce kazdy napierdzielal do porzygu w podartych ciuchach. Tera musisz miec starter pak za 1k pln + najdrozsze suple. Obowiazkowo kanal na insta i 10 relacji/24h. Ech, szkoda strzepic ryja.