Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@death070: Znaczy wiadomo, ze nie posądzał bym ich o zaawansowane rachunki własnych finansów, no ale kurde myśleć "a nie mam lodówki, ani mnie na nią nie stać,to jebne sobie dziecko" to gruba przesada. No chyba ze ich rozum nawet nie wie co to antykoncepcja, to wtedy juz w ogóle współczuję dziecku.
  • Odpowiedz
  • 1603
Odnośnie tego

Zaraz Wam wygrzebie tekst gościa, który spowodowal najwiekszy rage matek na stronie, komentarze to bylo pieklo. Wrzuce pod tagiem


Nie moge znalezc tego z poziomu telefonu, bo menadzer i fejs na tel nie ma wyszukiwania postów, a po google mi nie znajduje. Znajde jak bede na lapku, wiec powiedzmy ze jutro premiera. Plusnij ten koment jak chcesz byc wolany albo subuj #perelkizespotted
  • Odpowiedz
  • 2
@FreeRiderr Patrz koment wyzej :P szukałem ale na tel jest lipa straszna bo post byl dawno, a dzisiaj pozno wracam i w nocy bede na lapku. Ale warto poczekac szczegolnie na komenty, bo to bylo zloto
  • Odpowiedz
@shitstormer: Powiem tak, mieszkam w Bolesławcu(czyli nie duże miasto powiatowe) i na OLX czy na grupie handlującej w Bolesławcu często ludzie oddają takie rzeczy za darmo. Lodówka nie problem(i to nie zabytek PRL a najwyżej paroletnia), TV też(ale nie oszukujmy się to już starszy sprzęt) a łóżeczko to tym bardziej więc gdybym ja potrzebował to bym sobie kuchnię i pokój mógł mieć prawie za darmo bo jednak kogoś z busem trzeba
  • Odpowiedz