Wpis z mikrobloga

@re_plenish:
Tak? Lepsze od GG5 ? Wątpię. Gdyby było lepsze, to by w fonach montowali fabrycznie. Żadne szkło nie przeżyje upadku narożnikiem na beton. A tę Gorillę to młotkiem próbowali stłuc na YT, nie dało się. Sam byłem pod wrażeniem, że fon się w ogóle nie rysował. Kilka razy spadł szybą na kamienie i nic - nawet najmniejszej ryski. Ale raz kantem o beton i po zawodach.

W nowym fonie, który
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tolek19: no mi telefony lecą akurat, średnio telefon mi wytrzymuje rok.

No ale jak zakładam etui to faktycznie szukam takiego które jest cienkie i w miarę eleganckie a nie jakieś paskudy jakie ma 40% Polaków
@Tolek19 W sumie ja raz naprawde pijany wracalem do domu, to wypadl mi i drugi raz jak mialem mokre rece i to tyle przez 2 lata posiadania telefonu, wiec po czesci sie zgadzam.

A co do wpisu, to do etui sie przekonalem bedac w holandii, bo tam kazdy takiego uzywa, bo sa tam takie kieszonki na karty
@the_revenant w Samsung s4 jeszcze plecaki były wymienne więc kupilem sobie tylnia obudowę z klamka był cienki i bezpieczny a na dodatek można było odbierać telefon przez to okienko ( )
Ja to w ogóle nie wiem jak można używać etui na telefon xD ponad 10 lat użytkowania telefonów i nigdy mi nie wypadł z rąk. No ale jak się ma 2 lewe ręce to może lepiej kupić jakiś telefon pancerny a nie bawić się w paskudne etui.


@Tolek19: telefon wygląda estetycznie, nie grzeje się jest poręczny, ale tak to jest, że jak dasz małpie gwoździa to i jego popsuje xD Ja