Wpis z mikrobloga

#perelkizespotted
Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał na spotted tąpnięcie. W komentarzu najlepsze komentarze :D

Jak szukałem wczoraj tego to przypomniałem sobie, że było u nas sporo takich triggerów, np z bombelkami, gdzie madki jeszcze bardziej odpalały sie w komentarzach, ale nie tylko, bo był hejt na wytatuowanych itp. Jak Wam sie ta odskocznia od wiadomości spodoba, to bede takie triggery też postował razem z komentarzami. W sumie to nawet wspólnie z wami można opracować jakiś trigger i wrzucić na strone xD

#madki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
s.....r - #perelkizespotted
Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał ...

źródło: comment_8AYE3r26X5kRXCExQqBvce27IPoP616T.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami:
Będzie lepiej, bo zaczynam wertować te najlepsze akcje i stare wiadomości, a pamietam ze bylo ich mega dużo i niektóre nawet platyna. Nawet pani prywatny detektyw raz do mnie pisała, bo poszedł hejt na kogoś z lekarzy, to musze znalezc koniecznie bo to byla komedia. Jakis detektyw z tych wiekszych a zanim napisała do nas z jednego fejk konta to postowała komentarze pod tym spotem popierajace lekarza z innego fejk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@CZARNYCZAREK: a mnie #!$%@? przekonanie, że kobieta po ciąży, kobieta przed ciążą, facet czy ktokolwiek inny "musi" o siebie dbać, bo tak chcą jakieś randomy z neta. Ludzkie ciało nie jest od tego, żeby sprawiać obcym ludziom na ulicy estetyczną przyjemność
  • Odpowiedz
Zgadzam się z postem, tak bywa. Sama zwróciłam uwagę, że moje znajome po ciąży wyglądają na zmęczone, zaniedbane, że już im na niczym nie zależy. Tylko zastanawiam się po kiego grzyba to pisać na spotted, kogo to obchodzi xD
  • Odpowiedz
@shitstormer: Gdzie Wy widujecie te niezadbane madki w starych ciuchach? (ʘʘ) Z moich obserwacji wynika, że to naprawdę jakiś znikomy promil i dotyczy najczęściej Karyn, podchodzących pod menelice, które wcześniej też o siebie niedbały, i żarły tłuste żarcie, zapijając piwskiem.
Serio, zawsze się dziwię, gdy widzę te narzekania na wygląd młodych matek. Ja trafiam w większości na te zadbane, szczupłe i uśmiechnięte dziewczyny, radośnie pchające wózki. Czasem
  • Odpowiedz
TY FRAJERZE #!$%@? XDDDDDDDDD


@Lenrok572: taki komentarz szanuje najbardziej, zabolało madke to krótko pocisnela i jej lżej a nie elaboraty na pół strony, byle usprawiedliwić zaniedbanie
  • Odpowiedz