Wpis z mikrobloga

@pafk1233211 A Ty wiesz, że od tego sezonu nie ma interpretacji dotknięcia piłki ręką czy było celowe, czy przypadkowe? Teraz ręką to ręką.

"Do tej pory sędziowie mieli dość szerokie pole manewru przy ocenie powyższych wydarzeń. Wraz z rozpoczęciem kolejnych rozgrywek ulegnie to jednak zmianie, ponieważ przedstawiciele The International FA Board (IFAB) uznali, że każde zagranie piłki ręką skutkujące zdobyciem gola lub wykreowaniem okazji bramkowej będzie powodowało zatrzymanie gry i przyznanie rzutu
@cincin27: ehh, ale jaa się nie kłócę, o to, czy była tam ręka, czy jej nie było. Tylko o #!$%@? jaki to var nie jest wspaniały, a każdy widział faul lameli w polu karnym, poza sędzią i varem. Zresztą widzimy, za krytykowanie city dostaje sie poklask hehe. #!$%@?ąc od tego, to wypowiedź jesusa mogła właśnie nawiązywać do tego co opisałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glupiii: i na #!$%@? się spinasz cymbale, przecież mówiłem że nie widziałem
No trzymał go no, nie wiem co sędziowie #!$%@? tutaj
Ale to mnie zawsze #!$%@?, drużyna ma 10x więcej strzałów, dominowała cały mecz ale nie, cały świat jest winny bo ktoś dał dupy i nie dał karnego, ale oni za #!$%@? jednej akcji po drugiej i nieumiejętność wciśnięcia piłki do bramki już nie
@TripleSec mam nadzieje, ze beda komus w twojej rodzinie wycinac raka pluc i lekarzowi drgnie reka, przez co twoj czlonek rodziny umrze a ty zamiast obwiniac lekarza, powiesz "mogl nie palic"