Wpis z mikrobloga

@varmiok: znałem kiedyś taką p0lkę, jej typ do niej nie pisał parę dni, to się przyssała do innego, bo "on jakiś nienormalny, ma mnie w dupie!" MNIE p0LKĘ, on ma mnie kochać i starać się
  • Odpowiedz
@varmiok: Bo już trzeciego dnia zastanawiają się nad własną urodą a odpowiedź na esa je utrwala że jest wszystko ok i nie znalazłeś innej na jej miejsce.
  • Odpowiedz
@varmiok: Ja zawsze jak piszę do kogoś pierwsza to mam wrażenie, że się narzucam bez względu na wszystko i raczej staram się to przełamywać ale rozumiem, że kogoś może to całkowicie hamować przed zrobieniem czegokolwiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ripleyx: kurde , a chłopak czuje inaczej ? Też nie chce się narzucać, nie chce wyjść na napaleńca , a co gorsza po takim spermiarstwie dostać kosza. Myślę, że od czasu do czasu , warto żeby dziewczyna się odezwała pierwsza , że też chce podtrzymać kontakt.
  • Odpowiedz
Ja zawsze jak piszę do kogoś pierwsza to mam wrażenie, że się narzucam bez względu na wszystko i raczej staram się to przełamywać ale rozumiem, że kogoś może to całkowicie hamować przed zrobieniem czegokolwiek


@ripleyx: No to już wiesz jak głupio czują się faceci, kiedy to od nich się wymaga inicjatywy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz