Wpis z mikrobloga

  • 139
@wasted00 co ty #!$%@?, tatuaże są w kulturze obecne od starożytności i pierwsze słyszę żeby ktoś mówił że ci ludzie mają problemy ze sobą( tym bardziej że w wielu kulturach tatuowano tylko ludzi zamożnych i z wyższych klas), a tatuowanie twarzy to nie jest nowy trend tylko powrót do tradycji plemiennych xD. Do tej pory tatutuje się twarz w niektórych częściach świata.

I uważam jak op że wygląda to #!$%@? xD
@kukurydziany: Zastanawiałem się jaka będzie nowa "moda" po jakichś gównach w nosie i już się pojawia, wieszają sobie jakieś gówna teraz na czołach. Pewnie dlatego że w oczach się nie da. Następne obstawiam: dopinanie sobie trzeciego ucha, trzeciego cycka, sztuczne oko na czole, itp. strzelam na 2021 rok.
@PanFizyk
@CzarneChmury ale ja nie dorabiam filozofi ani nie twierdzę że nie mają problemów xD.

Odnosiłem się do komentarza że to nie nowy trend i nikt nigdy nikogo za zwykle tatuaże palcem nie wytykał :p
jak ktoś ma wytatuowaną szyję/twarz, to na pewno ma problemy ze sobą


@TAKATA_: Tego nie wiem. Ale na pewno jak kogoś boli to jak ktoś inny wygląda to na pewno ten ktoś ma problemy ze sobą w relacji z innymi ludźmi
co ty #!$%@?, tatuaże są w kulturze obecne od starożytności i pierwsze słyszę żeby ktoś mówił że ci ludzie mają problemy ze sobą( tym bardziej że w wielu kulturach tatuowano tylko ludzi zamożnych i z wyższych klas)


@BaRi: W jakiej kulturze? Bo chyba nie w żadnej poważnej, już widzę jak jakiś Cyceron albo inny Pompejusz napierdzielał w todze z tatuażami.. Takie same "Sebisky starożytności" które ganiały jelenie z dzidą po lesie
ten twój Cyceron tatuowal akurat swoich niewolników.

tym bardziej że w wielu kulturach tatuowano tylko ludzi zamożnych i z wyższych klas


@fen1x: No więc właśnie.
co ty #!$%@?, tatuaże są w kulturze obecne od starożytności i pierwsze słyszę żeby ktoś mówił że ci ludzie mają problemy ze sobą( tym bardziej że w wielu kulturach tatuowano tylko ludzi zamożnych i z wyższych klas), a tatuowanie twarzy to nie jest nowy trend tylko powrót do tradycji plemiennych xD


@BaRi:
Ta, tradycje plemienne w rurkach i z nowym iphonem. Kiedyś te tatuaże coś oznaczały, jakiś rite of passage. Teraz
@BaRi: Tylko że w kulturze dawnej tatuaże miały konkretne znaczenie, pokazywały np. osiągnięcia osób, które robiły sobie konkretny tatuaż, niosły za sobą jakieś przesłanie i faktyczną cechę/osiągnięcie posiadacza. A teraz? Teraz co druga osoba niemalże ma tatuaż bo jest to bardzo modne i często ludzie sobie robią to bez pomyślunku, w jednym miejscu #!$%@?ą biedronkę, w innym małe piórko i robi się taka ostatnia strona zeszytu, gdzie malowałeś/-aś losowe rzeczy.

Masz
@brass @JakTamCoTam @fen1x @TAKATA_ @mirkewolnystrzelec @CzarneChmury @PanFizyk @Analitykzbozejlaski1_ ludzie! coście się do mnie #!$%@?, może wyraziłem się mało dosłownie, ale uważam że ten tatuaż jest #!$%@? i ogólnie tatuowanie sobie twarzy to nie jest najlepszy pomysł, a mój komentarz był próbą wyśmiania zielonki której się to podobało. Starczy już xD

Ja się z wami w pełni zgadzam, z każdym z osobna i wszystkimi razem.
co ty #!$%@?, tatuaże są w kulturze obecne od starożytności i pierwsze słyszę żeby ktoś mówił że ci ludzie mają problemy ze sobą( tym bardziej że w wielu kulturach tatuowano tylko ludzi zamożnych i z wyższych klas), a tatuowanie twarzy to nie jest nowy trend tylko powrót do tradycji plemiennych xD


@BaRi: no ale te kultury były na niższym poziomie intelektualnym i prawdopodobnie wielu z tych ludzi wtedy miało problemy emocjonalne