Wpis z mikrobloga

Mirki z #prawica, czy możecie mi wyjaśnić co macie do związków homoseksualnych? W żaden sposób nie chcę nikogo prowokować, po prostu oglądałem teraz wywiad z chłopcem od blokowania krzyżem parady równości, który mówił że te związki są przeciwko rozsądkowi i należy je karać aresztem/więzieniem/grzywną et cetera - możecie mi podać powody dla których chcecie komuś włazić do łóżka? Wybaczcie, ale otaguje też tag #bekazlewactwa żeby był duży zasięg.
  • 10
@bedels: Tak, ale wciąż nie są stygmatyzowani.
@xCytrulina: Cóż, w tej kwestii muszę Ci przyznać rację, ale trzeba też pamiętać że to jest wciąż mniejszość - muszą na siebie zwracać w jakiś sposób uwagę
@Davidozz: Chyba nie rozumiem, masz na myśli to, że są bezpłodni bądź mają jakieś kłopoty w tym kierunku?
Co do drugiego postu, to z odniesieniem do zwierząt nie mogę się zgodzić - u zwierząt też
@skorazdupy Chodzi o to, że para heteroseksualna z natury wygląda na mogących przynieść potomstwo - niezależnie czy świadomie nie chcą dziecka czy są bezpłodni. Para gejów jest potępiana, bo nic dla społeczeństwa nie wnoszą z samego wizerunku - dwóch samców nie spłodzi nowych członków społeczeństwa. Wyjaśniam ci jak to widzi większość ludzi, którzy nie potrafią myśleć samemu, tylko opierają się na tym co widać/co myśli większość innych ludzi. Mówiąc "zwierzęta" mam na