Wpis z mikrobloga

Mit o tym ze polki są najpiękniejsze na świecie wziął się stąd, iż kiedyś się tak nie podróżowalo a więc polacy nie widzieli na oczy kobiet z innych krajow. Byłem miesiąc temu na Islandii, i w zyciu nie widziałem tyly pieknych kobiet o delikatnej urodzie co tam. Dziewczyny tam mają w ogóle inne podejście do mężczyzn, potrafią sie do Ciebie przesiąść dow stolika w pubie, czy postawić drinka (w polsce nigdy mnie takie coś nie spotkało). Ogolnie planuje poślubić w przyszłości Skandynawke, bo wiem że da mi zdrowe i rosłe dzieci oraz bedzie dobrą żoną bez tego całego ksiezniczkowania jak polka.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #p0lka
Roberto_Soldicz - Mit o tym ze polki są najpiękniejsze na świecie wziął się stąd, iż ...

źródło: comment_ZtUWA5T8a7iwOYJB1Fsl3tH5w7a6VJCB.jpg

Pobierz
  • 15
@Roberto_Soldicz: @ravau: na Islandii ludzie mają "parcie" na przyjezdnych bo mają mały problem ze znalezieniem kogoś spoza swojego bliższego drzewa genealogicznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co wiem mają nawet aplikację w której mogą sprawdzić jak blisko dane dwie osoby są spokrewnione by uniknąć randkowania z kuzynem ;) (Islandczycy mają sumiennie prowadzone spisy ludności więc mogą prześledzić swoje drzewo genealogiczne daleko wstecz). "Nowa krew" na
@Roberto_Soldicz 2 lata mieszkałem na islandii we fludir .Powiem ci że chyba niema bardziej niewiernej narodowości jak isladnki właśnie .20 letnie egzemplarze potrafią mieć już po 30/40 #!$%@?ów na liczniku .Dodatkowo islandki uwielbiają sie walić z obcokrajowcami więc korzystaj ale nigdy się nie żeń pozatym po 25 roku życia ich uroda szybko marnieje