Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Marmite: Mój wpis powstał na podstawie Twoich subiektywnej opinii, że w szkole było tak beznadziejnie. Nie, nie było. Każdy wiek ma swoje prawa i każdy etap w życiu był fajny. Jeśli miałeś #!$%@? dzieciństwo to jest mi bardzo przykro, że teraz musisz nadrabiać.
  • Odpowiedz
Mi się czasem LO do dzisiaj po nocach śni ( ͡° ʖ̯ ͡°).
A szkoła, to szkoła :D Jakby u nas była broń maszynowa łatwo dostępna to byłoby to samo co w USA albo i kilka razy gorzej.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur mi się do dzisiaj podstawówka śni, że jestem w szkole sama i chcę wyjść ale nie umiem i kręcę się po tych ciemnych korytarzach i szukam wyjścia a szkoła jest całkiem inna niż jaką ją pamiętam. KOSZMAR!
  • Odpowiedz
W tym memie nie chodzi o to, co jest lepsze/gorsze. Chodzi o to, że i tak dalej musisz wykonywać jakieś obowiązki, bo nadal jesteś niewolnikiem systemu i to, że się wybudziłeś nie ma większego znaczenia.
  • Odpowiedz
praca jest lajtowa, w szkole bylo 100x wiecej stresu w weekend ze trzeba zrobic jakies gownozadania


@Hydration: prawda, w weekend mam wolne, nikt nademną nie stoi. Jak chce się rozwijać to się rozwijam jak nie to nie. Jak mi się nie podoba to się zwalniam.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Szkoła
-kwitnące życie towarzyskie
-różnorodna stymulacja poznawcza
-brak innych obowiązków poza nauką
-wzmocnienia pozytywne -> dobre oceny ->dumna mame i tate
-nadzieja na lepszą przyszłość

Praca
-pieniądze - takie, żeby przeżyć, ale trudno mówić o tym, że się żyje
-stres
-toksyczna atmosfera
-pi*rdolnięty szef psychopata
-konieczność dokształcania się po godzinach, w tym konieczność zakupu książek, kursy, szkolenia za własne pieniądze
-brak podstawowych narzędzi pracy, konieczność kupowania drukarki czy papieru za
  • Odpowiedz