Wpis z mikrobloga

@Lodz: #rozdajo
Tak się złożyło, że jesteśmy gospodarzem mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Mamy do rozdania 10 poczwórnych zaproszeń na najbliższą sobotę - zagrają Polska z Portugalią i Słowenia z Belgią. Miejsce: Atlas Arena, czas: od 18:00. Napiszcie w jednym zdaniu, dlaczego chcecie iść pokibicować. Jutro o 12:00 zamykamy licytację i wybieramy najfajniejsze naszym zdaniem odpowiedzi. Wejściówki będą do odbioru w Pasażu Schillera w godzinach 8-19. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lodz #siatkowka #polska
  • 43
@Lodz: w jednym zdaniu się nie da xD muszę tam być z żoną i szwagierką by dać energię. Energię kibiców, bez której nie odbywają się żadne siatkarskie zawody w Atlas Arenie. Co prawda źona wolałaby WIniarskiego, Wlazłego i innych, ale tu chodzi o ideę, piękną grę i wsparcie. Rozumieją przecież, że nic nie zabija tak wydarzenia jak puste trybuny i cisza na nich...
Do tego zrobię najlepszą amatorską fotorelację i zrobię
@Lodz: bo pojde na ten mecz z moja 87 letnią babcią ktora jest fanką sportów (dla przykładu - wstawała o 2 nad ranem żeby oglądać Radwanską jak grała w Sydney), ostatnio nawet jak przyjechała moja siostra z dzieciakami, to babcia nie mogła dojechać na rodzinny obiad, bo moi rodzice nie mają polsat sport, a akurat leciał jakiś mecz Polaków :D i tak dalej, w sumie doszedłem teraz do wniosku, że nawet
@Lodz dej, śwagier w piątek z Anglii przyjeżdża i zamiast siedzieć na kolacji teściową to bedziemy mieli wymówkę że wygraliśmy bilety na mecz a przy okazji pokaże angolowi że my w Łodzi też mamy fajną arenę ;)
@Lodz: Oczywiście idziemy z żoną i synem kibicować Klaudii Alagierskiej, mistrzyni Polski w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego, która w ubiegłym sezonie wraz z koleżankami dała zachodniej części miasta pierwsze drużynowe trofeum od wielu lat. :)
@Lodz dlaczego chciałbym wybrać się na mecz siatkówki? Odpowiedź jest prosta, ponieważ bardzo uwielbiam oglądać spotkania w tej jakże emocjonującej i nie raz, nie dwa bardzo honorowej dyscyplinie sportowej. Ponadto uważam osobiście, że właśnie piłka siatkowa powinna być Polską Narodową dyscypliną sportową.! To tu się odnaleźliśmy mam wrażenie jako Polacy w sporcie i to właśnie tutaj w meczach siatki powinniśmy pokazywać poziom i kreować przyszłe standardy.
Co do bilecików, byłbym bardzo zaszczycony