Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki planuję oświadczyny i mam do Was kilka pytań. Pierścionek z sieciówki czy zamawiany u jubilera jak wychodzi z jakością i ceną? Jeżeli ktoś ma dobre doświadczenia to proszę polecić jakiegoś dobrego jubilera w #rzeszow.
#pytanie #zareczyny #rzeszow #apart

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zamawiałem pierścionek u savickiego, zadowolony byłem, różowa też bo jej się podobał i o takim podobno marzyła ( ͡º ͜ʖ͡º) Co prawda wydałem 1.5k ale z całości transakcji byłem mega zadowolony. Do tego dostałem zniżkę na obrączki ślubne u nich, chyba jakieś 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: zamawiałem wg własnego projektu u pana Borysa Lewandowskiego i gość stanął na wysokości zadania, różowemu bardzo się podoba. Ceny nie mogę zdradzić, bo różowy ma tu swoich szpiegów xD, ale taniej niż u innego złotnika. Swoją drogą w internecie znalazłem tylko 2 złotników w Rze wykonujących biżuterię wg projektu klienta.
OP: @jedzczarnekoty ale zadowolony jesteś? Słyszałem opinie, że te z sieciówek nie są najwyższej klasy. Właśnie w Rzeszowie zastanawiałem się nad tym BM oraz "Skoczek i syn", bo mają dużą ofertę ale niestety na stronie wyroby nie są szczegółowo opisane.
@ruski_88 wiem, ale chcę kupić coś ładnego i żeby była pamiątka do końca życia :)
@IdzDoAptekiPoLeki z takimi opiniami jak Twoja już się spotkałem, dzięki za potwierdzenie. Na własnej skórze miałaś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrzejpralka: @AnonimoweMirkoWyznania: 2.5 roku po zareczynach i rok po ślubie, obrączki jak i pierścionek noszą ślady normalnego użytkowania, praca itd nie ma co się spuszczac nad tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli chodzi o branie w ciemno to ja do dnia zaręczyn nie zaglądałem do pudełka, jak kurier przywiózł tak czekałem na odpowiedni moment i dałem cała paczkę, miała sobie otworzyć ( ͡º ͜