Wpis z mikrobloga

I walked. I could do nothing but walk.

And then, I saw me walking in front of myself. But it wasn't really me. Watch out.

The gap in the door... It's a separate reality.

The only me is me. Are you sure the only you is you?

~ gadająca torba z P.T.


Troll, nawiązanie, potwierdzenie że P.T. to DS lub zwyczajnie dorabianie teorii do zdania wyrwanego z kontekstu... Ale no nie mówicie, że cytat z P.T. nie brzmi jak opis Death Stranding XD
A "I saw me walking in front of myself" może się odnosić do tego elementu online, który jest w DS ¯\_(ツ)_/¯

#ps4 #deathstranding #pt
Pobierz
źródło: comment_5F4o9XICvmi6OIO40QolaotdzZAUec6r.jpg
  • 4
@janushek: Ciągle czekam, grałem w MGSy i wiem, że japońskich głupot niestety w nich sporo i muszę przyznać, że ten grzybek jak z Mario mnie odrzucił, szczególnie że to gra która stara się być poważna i wygląda realistycznie.
@Jacob0237: o #!$%@?, opisowcy
opisopisopisopisopisopisopis
#pdk
No pisałem np tutaj :v

@sm_m: z tym że świat DS wygląda realistycznie... no niby tak i wiem o czym mówisz ale trzeba pamiętać o kilku rzeczach:
- to japońska gra
- to tylko gra
- tworzenie grzybów nie będzie jakoś istotne dla fabuły

Szczerze mówiąc bardziej mi pasuje taki grzybowy absurd w świecie gdzie masz inny wymiar niż odwracanie uwagi wroga w MGS
@janushek: Obawiam się, że takich rzeczy też tu nie zabraknie. Tzn wszystko to są fajne mechaniki, tylko dlaczego nie są ubrane w pasujące do reszty "ciuszki" (: No taki styl Kojimy, co zrobić.