Wpis z mikrobloga

Jakiś w miarę tani sposób na dostanie się we wrześniu na początku/końcu do z #warszawa do #krakow > #wroclaw > Warszawa? Pociągi wychodzą git z ulgą, busem nie chciałbym chociaż jak będzie trzeba to pojadę. Byle się dało z dzień wcześniej kupić jeszcze bilet, bo będę na bieżąco ogarniał kiedy jadę dalej XD No i jeszcze jak ktoś ma jakieś tanie noclegi we #wroclaw to nie pogardzę

#kiciochpyta #pkp #noclegi
  • 9
@oreze: Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, a co do nocelgów pełno jest hosteli, za przystępne pieniądze. Wystarczy dobrze poszukać w Googlach, bo standard i tak wszędzie na zbliżonym poziomie ;)
@FELIX90: pomiędzy stolicą i większym miastem, gdzie najtaniej i najlepiej było zawsze jeździć busem, chociaż i tego nie robiłem często bo nie miałem potrzeby (,)
niedawno miałem przyjemność podróży pendolino Kraków-Warszawa-Kraków - polecam - bilety dało się dostać w kasie przed odjazdem, jednak nie na najbliższy pociąg - i z tego co zauważyliśmy to najbardziej oblegane terminy to przed i po pracy, więc polecam albo w środku dnia, albo wieczorem, albo kupić bilety wcześniej. Dodatkowo jak kupisz je wcześniej to są promocje, więc tym bardziej się opłaca