Wpis z mikrobloga

@fstab: #kot ? przecież to zachowuje się jak niedorozwinięta krzyżówka psa i kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy Twój też puszcza bąki, które nie dość że mocno śmierdzą to potrafią go przestraszyć na tyle że musi uciekać xD ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: a ty nie uciekasz przed poważnym bąkiem? To jak śmierdzi kupa/bąk kota zależy w dużej mierze od tego jak jest karmiony. Bąki psa też są przerażające ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fstab: sęk w tym, że dietę ma taką samą jak w hodowli(ilość i godziny karmienia), a tam nie zdarzało mu się, ewentualnie kobieta ściemnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czym karmisz swojego? u mnie suche to Canagan free range chicken, a puszki Cosma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: ORIJEN Cat & Kitten lub APPLAWS DRY CAT KURCZAK Z JAGNIĘCINĄ 
Nie mieszamy z mokrym bo zle reaguje na mieszanie suchego z mokrymi, wiec je tylko suche oraz pije wodę z fontanny.
Kot jak rośnie to też zmienia się weź pod uwagę.
Nie mamy "godzin karmienia". Kot ma cały czas pełna miskę suchego jedzenia i według potrzeb sam sobie dozuje karmę. mając poczucie pewności, ze karma zawsze jest dostępna a
@fstab: źle się wyraziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dostęp do suchego 24/dobe, pucha wieczorem, co do wody to nie spodziewałem się że tak mały kot (2,5kg aktualnie) może pić jej aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fstab: zaskoczyłeś mnie, nie powiem. Daje mu koło 19:00 50g puchy a spać chodzi 1-2 i z tego co czytałem i w hodowli mówiła właścicielka śmiało mogę mu tak urozmaicać żarcie. Co w tym złego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: kot w dobrym jedzeniu ma wszystkie składniki odżywcze, które są mu potrzebne. Bardzo łatwo popsuć kota puszkami tj. stanie się wybredny i przestanie chcieć suche, ja teraz Brytyjczyka #kotczeslaw mam w 100% na puszkach bo suche zagrzebuje łapą. I nie da się go przekonać do suchego.
Kot nie czuje jedzenia tak jak my, nie musi mieć różnorodności, mając co wieczór puszki bardzo szybko się przyzwyczai... A możesz go równie dobrze
@fstab: jeżeli chodzi o zmianę karmy to nie patrzyłem na to z tej strony, będę zmieniał co jakiś czas, a co do puszki to wieczorem żyć nie da jak nie dostanie i zawsze coś ugra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cosmy mam chyba wszystko co wyszło i faworytem pozostaje kurczak w jakiekolwiek postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: kurczak ma dużo antybiotyków, więc lepiej nie za wiele. Przyzwyczajenie do puszki uzależnia za bardzo moim zdaniem, ale sa i tacy co kotu gotują więc mozna i tak
@fstab: kurczak tylko z wolnego wybiegu nie faszerowany niczym bo chodowany przez teściową, żółtka też tylko z jajek od niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię dobrze zjeść ale ten kot jadą lepiej niż ja i zapewne niż jakieś 3/4 społeczeństwa xD