Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #4konserwy #bekazlewactwa

Jedna rzecz mnie irytuje na tym portalu, która w prosty sposób mogłaby zostać w jakiś sposób załatwiona przez moderację. Brak możliwości rzetelnej dyskusji na mikroblogu.

Fanatyczne skrajności, czyli określane przez siebie nawzajem lewactwo i prawactwo formułuje idiotyczne myśli okraszone jadem i wzajemną nienawiścią nie rzadko podkreślone wierutnymi bzdurami. Jednakże próbując czasami im odpisać okazuje się (brawo @wykop za genialny system informowania o banie dopiero po napisaniu wiadomości, a nie przed zmarnowaniem kilku-kilkunastu minut na jej napisanie), że znajduje się na czarnej liście i wszelka dyskusja oraz możliwość sprostowania kłamstw lub nieprawdziwych tez jest niemożliwa.

Poniżej przykład tego procederu. Najwyżej plusowany komentarz usunięty, ja po dodaniu swojego wpisany na czarną listę. W efekcie czego powstają festiwale lizania się po jajach. Skrajne "lewaki" liżą jaja lewaków, a skrajne "prawaki" liżą jaja prawaków.
Link do postu: https://www.wykop.pl/wpis/43360239/wojna-idei-to-rzetelny-kanal-neuropa-bekazprawakow/153145057/
Pobierz
źródło: comment_rNzGxd3C3mP9CM5MiTuoI4gyz5pQPnGr.jpg
  • 4
@ropucha_paskowka: O, z tym się zgodzę w 100%. Wielokrotnie spotykałem się, z sytuacją, że piszę pół godziny jakąś odpowiedź, sprawdzam źródła i jeb, jestem na czarnej liście kogoś, kogo nie pamiętam, żebym mu zalazł za skórę. (Mam nadzieję, że opowi też nie zalazłem)... edit: sukces!!

PS Wykop funkcjonalnością tkwi jakoś dekadę do tyłu... Ale hajs się zgadza...
@ropucha_paskowka: @utopjec: Kiedyś widziałem taką wtyczkę do Chroma od pewnego mirka, który pokazuje czerwoną obwódkę wokół pola tekstowego, kiedy jesteśmy u kogoś na czarnej, jak znajdę nazwę to podrzucę o ile ktoś wcześniej sobie nie przypomni

edit: To się nazywa Wykop CanComment
@ropucha_paskowka: akurat lewa strona jest zawsze otwarta tutaj na dyskusję. To konserwiaki dzielą się wyłącznie swoimi urojeniami i wypartym homoseksualizmem przy każdej próbie wymiany opinii na poziomie. No w ostateczności potrafią jeszcze usunąć komentarz i napisać "zaorane"