Wpis z mikrobloga

Honda Prelude mk4


@ROZPEIRDOL9001: Jedynie auto, które nadaje się na daily. Supra i CRX tylko na weekendy do czerpania radości z jazdy.

Mirek starm Japończykom mówimy nie.


@Sl_w_k_1: Mam starego japończyka i nie mówię im nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo cię rdza zezre.


Tak, bo tylko japońce mają rdze.

Jak silnik ci walnie kupujesz nowy silnik.


To coś złego?

Jak rdza jest w samochodzie kupujesz
@ROZPEIRDOL9001: Jest ciężko coś sensownego znaleźć. Ja rozglądam się za kompotem, kiedyś miałem i całkiem przyjemnie się nim jeździ, wg mnie nie jest też aż tak brzydki jak się powszechnie uważa a i łatwiej o zdrowy egzemplarz.
@ROZPEIRDOL9001: O jakieś 15 lat za późno by znaleźć coś nie przedrutowanego z powyższej trójki, druga kwestia jak zaczniesz szukać to największą wagę przyłóż do zawieszanie/mocowań wahaczy - ponieważ silnik wymienisz, progi/nadkola pospawasz, ale jeżeli masz mocowania przegnite to buda do wywalenia.
@ROZPEIRDOL9001: CRX jako daily to fajny, ale spóźniony pomysł i mówię to mimo, że mam CRXa ED9 i jeżdżę nim praktycznie codziennie: do pracy, po bułki, na tor. Jak już muszę załadować rodzinę to ze smutkiem biorę Accorda w kombi a poza tym tylko CRX. Także nie jest to niemożliwe, ale trzeba naprawdę bardzo chcieć i lubić. Kilkanaście lat temu na pewno byłoby prościej, teraz ze względu na wiek sprawa mocno