Wpis z mikrobloga

Tyle lat już z Wami jestem i nie bardzo dodaje cokolwiek od siebie. Teraz to się zmienia i czasem będę wrzucał jakiś content z wysp kanaryjskich. Sprawa wygląda tak, że mieszkam sobie na Teneryfie na niezłym #!$%@?ówku i żyję wśród lokalsów ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na zachętę fajne zdjęcie z mojej wsi zrobione kaloryferem a nadal wygląda spoko. Kto zgadnie co to za miejscowość?

#teneryfa #wyspykanaryjskie #hiszpania
Pobierz Boniasty - Tyle lat już z Wami jestem i nie bardzo dodaje cokolwiek od siebie. Teraz ...
źródło: comment_tz2I2SHaQUcDayP3hCqXjTR4yeU08kcG.jpg
  • 39
@Franco-Da-Vici: () Zdjęcie robione Huawei P8, przymierzam się do zmiany telefonu więc w przyszłości będą lepsze

@Vincenzo: Pracuję z domu, grzebię przy WordPressach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kanary fajne jak masz pracę zdalną albo kasę żeby zainwestować w turystykę. Dla lokalsów tak kolorowo nie jest, perspektywy zostania kelnerem, kucharzem czy recepcjonistą w hotelu nie są zachęcające. No i masz ponad 20% bezrobocia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boniasty: oj dużo tu wymieniać. Lubię i małe wioski i gwarne miasta. Północno wschodniej części jeszcze nie zwiedziłem za bardzo, ale może w przyszłym roku :) osobiście wolę suche i gorące południe, ale do życia lepsza pewnie byłaby północ. 500 euro nie wygląda źle, duże to mieszkanie? Prace mam częściowo zdalną, kiedyś może się uda całkiem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boniasty: a co zrobiłeś z żoną? Bo nie wierzę, że z własnej woli postanowiła opuścić tak zacną wyspę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zazdroszczę Ci strasznie. Mieszkanie na Kanarach to moje niespełnione marzenie. Niech Ci się tam wiedzie. Załóż jakiś swój tag i relacjonuj życie tam bom strasznie ciekaw. Z fartem mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boniasty: ponoć tak. W ogóle ludzie tam mało mówią... Głównie śpią ;). Ciężko pracę znaleźć, dlatego jedyne wyjście tam to zarabiać zdalnie.
Nic mi nie wiadomo o tym żeby tam był słaby net, nie narzekają.
Niesamowicie spokojne miejsce. Siostra żony pojechała tam z 10 letnim dzieckiem i to była najlepsza decyzja Jej życia. Świetne miejsce do wychowania dzieci ponoć. Bezpiecznie, spokojnie, wszyscy się znają. A i szkoły podobno najlepsze na całej
@prnppp: 500€ to dobra cena, mieszkanie 3 pokojowe prawie 80 metrów ale w słabym standardzie w kamienicy. Wrzucam sobie jeszcze w koszta prowadzenia działalności więc w ogóle bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wyobrażam sobie życia na południu, wolę stabilne 23-25 stopni, czasem chmury, czasem deszcz niż wieczny palnik. Traf jeszcze na kalimę to podniesie Ci temperaturę do 30 paru... Na wakacje spoko :D Północ trzeba zwiedzić,
@buhubuhu: Brzmi jak dobre miejsce dla mnie. Jeszcze tylko trzeba mieć kogoś kto chciałby dzielić z Tobą życie na dość sporym odludziu... Dawaj znać jak sytuacja się rozwija... Zachęciłeś mnie żeby wbić się w prom i popłynąć na Gomerę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boniasty:

żeby wbić się w prom i popłynąć na Gomerę


Najtaniej kupić wycieczkę, wychodzi ze dwa razy taniej niż prom w tę i z powrotem. Jednak są minusy, trwa to tylko kilka godzin więc za krótko, do tego w czasie sjesty i muzea pozamykane. Przewodnik idzie szybko i trudno zrobić zdjęcie, oszukuje trochę bo idzie się oglądać widok z gór a tam mgła, którą widać było z dołu i jest tam