Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki!

tl;dr: organizuje moje pierwsze #rozdajo - do wygrania kubek zrobiony przez mój #rozowypasek

Różowa od prawie roku robi kubki z dedykowanymi zdobieniami #tworczoscwlasna #art. Można je było ostatnio dostać na #pyrkon. Zapytała się ostatnio co można zrobić, żeby się spodobało na wykopie, więc poradziłem jej, żeby zrobiła smutnego Pepe specjalnie dla tagu #przegryw. Chcemy sprawdzić jak się spodoba, więc organizujemy #rozdajo. Do wygrania kubek że zdjęcia. Chcemy przy okazji zrobić sobie trochę dobry #marketing i #promocja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Zasady:

plusik pod postem
patotagi sio
zielonki ok, ale tylko założone przed wrzucenien posta ;)
losuje #mirkorandom (jeśli będę na niego zbyt tępy to zrobię ż jakiejś strony co losuje rng)
losowanie w sobotę o 21:37 ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeśli ktoś nie wygra, a będzie chciał taki kubek, kubek z #cenzopapa, #cenzoduda, #randomanimeshit, albo z czymkolwiek - piszcie na pw lub tutaj na stronie . Różowa robi również łyżeczki, talerze, miski, dzbany i co tam sobie wymyślicie ;)

PS: kubek jeszcze nie jest jeszcze podklejony, więc można to jeszcze spersonalizować, dodać napis, wywalić coś itd więcej zdjęć w kom.
Carbonara-Lover - Witajcie Mirki i Mirabelki!

tl;dr: organizuje moje pierwsze #rozda...

źródło: comment_R6hvKEGLzvXPNnXwMM8HpNTczH3CjBK2.jpg

Pobierz
  • 13