Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec @Michu99 @Vinny @Kieres @tomek001 dobra ogólnie to faktycznie że chyba za bardzo się wkręciłem w wykop to jest fakt XD no ale trochę powinniśmy się szanować jeśli chodzi o te całe rantkowania przez internet, a mianowicie ja zakładając to całe badoo dodaje zdjęcia w miarę jakiś tam ogólny zarys mojej osoby w formie opisu własne ( ͡º ͜ʖ͡º) a z drugiej strony(#p0lka) tego niee ma wrzuci
@Michu99 no pewnie że są wyjątki ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego trochę chce pokazać co się dzieje z tej drugiej strony barykady że tak to ujmę, pewnie że zdarzały się dziewczyny z którymi naprawdę fajnie się dyskutowało no ale jak ktoś trafi na takie panny kilka razy z rzędu no to to ma myśleć o #rozowepaski hmm?
@PierwszyPuchacz:
Śmigając na tinderze powinieneś mieć juz jakies wyćwiczone zaczepki na laski bez opisu, zapytaj co robi w życiu? Czy studiuje? Czy robi kanapki z masłem czy bez? Czy robi kupe na kucki czy w przysiadzie? No jprd troche kreatywności ludzie xD a jak sie rozmowa nie klei bo laska jezt pustakiem to lecisz do nastepnej bo juz masz pewnie 10 innych par zastanawiając sie jak zagadac bez opisu XDDD

PS.