Wpis z mikrobloga

@GazowanaBubble to wiem;) ale co konkretnie badaja w tej medycynie pracy? Bo np wiem, ze na wozki widlowe nawet nie mam co probowac, a operatorem koparki to chce juz od dawna zostać i nie wiem czy w ogole jest sens o tym myśleć.
@guru8 mam zeza, przez co zaburzone widzenie glebii i brak efektu 3d, przez to nie dostalem nawet na prace powyzej 3m a slyszalem, ze na wozki wlasnie tez sprawdzaja te 3d i głębię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonBores: ale to była #!$%@? akcja, usiadłem na tym krześle, patrzę na nie i pierwsza myśl... co #!$%@?? równo są, nic nie widzę. xD
Fart, że jestem wysoki i siedząc wyciągnąłem głowę i zobaczyłem podstawy tych słupków. Jakoś się udało.
Niemniej to badanie było jedyną sytuacją kiedy zauważyłem, że mam z tym problem, nigdy w życiu codziennym bym się o tym nie dowiedział ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonBores: najlepsze jest to, że robiłem to i wiele innych badań cały dzień niczym do NASA, a to była gównopraca na magazynie. No ale przynajmniej badania zrobiłem porządne i ciekawych rzeczy się dowiedziałem ( ͡ ͜ʖ ͡)