Wpis z mikrobloga

Siema mirki!

Piszę bo mam problem. Ostatnio zamawiałem kompa w x-kom . Przed zamówienie pisałem do nich czy aktualizują BIOS a oni mi na to że tak i za darmo tylko muszę dodać stosowną uwagę.O i mi pasuje. Zamawiam czekam kilka dni paczka przychodzi. Składam kompa i nie działa. Próbuje wyciągać ramy, procesor, kartę graficzną i nic. Piszę do nich na chacie czy na pewno zrobili update, oni na to że tak. Przez następne 2-3 godziny próbuje naprawiać. Bez skutku. Dzwonie w końcu do supportu czy zaktualizowali ten BIOS. Miły pan mi odpowiada że nie i aktualizacja kosztuje 29 zł. I tu się rodzi pytanie. Czy nie jest to zagranie trochę nie fair? 30 dyszki to nie jest dużo, ale mogli powiedzieć wprost a nie odwalać takie kaszane. Co o tym sądzicie? Płacić czy się kłócić? Odesłałem im na gwarancje tak jak mi kazali.

#xkom #komputery #niefair
Pobierz espiy - Siema mirki!



Piszę bo mam problem. Ostatnio zamawiałem kompa w x-kom ....
źródło: comment_4mABp2pdOPO8jyC36FbYx6XP4JPJhzti.jpg
  • 8
@espiy: Też mi tak kiedyś zrobili z dokładanym do lapka dyskiem SSD. Spoko, spoko, wymienimy. Nawet system postawimy na nim. Przychodzi lapek, w środku HDD, a SSD leży luzem. Jak zapytałem co to się stało, to nagle wyszło, że usługa płatna.
Miałem gorzej. Zamówiłem kompa za prawie sześć klocków, wcześniej upewniłem się, czy mogę liczyć na update biosu. „Oczywiście” - usłyszałem. Dwukrotne dopytywanie się: raz na infolinii, drugi raz w salonie gdy odbierałem PC’ta, niby wszystko zrobione. Ku mojemu zdziwieniu, w połowie drogi do domu (jakieś 25km od mojego miasta) dostaję telefon z informacją, że jednak.. update nie został wykonany, przez co nie odpalę nowego Ryzena na starym chipsecie ;-;. Szanowałem x-kom, wybaczyłbym
Pobierz Speed60 - Miałem gorzej. Zamówiłem kompa za prawie sześć klocków, wcześniej upewniłem...
źródło: comment_3Nf9t0g0TNyNkaXHUkYzcq5ti5w49o5v.jpg