Wpis z mikrobloga

to nie ta hulajnoga przez którą złomnik o mały włos by stracił zęby?


@apee: tak tylko zapomniał wspomnieć że miał opony pełne które zazwyczaj przyśpieszają taki efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)


teraz w nowych zaczep jest z innego materiału i nie słychać już o pęknięciach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Andczej: mówił o oponach w filmie. Przyspieszają, czy nie, element odpowiedzialny za składanie powinien być nie do #!$%@? w każdych warunkach, bo jest zwyczajnie niebezpieczny. Xiaomi powinno kopnąć się w dupę i w ramach akcji serwisowej wymienić te zaczepy. To, że zmienili materiał tylko potwierdza, że wiedza o tym fuckupie.
@scieros: no to masz powód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@apee: owszem mówił, ale nie wspomniał o tym jaki są minusy tego tylko wręcz się naśmiewa z odpowiedzi sklepu która jest całkiem logiczna, ten materiał jest tak stronniczy i pełny przesady że większość osób które jakoś ogarniają ten temat się tylko z tego śmieją

mam wrażenie że materiał został edytowany o wstawkę że teraz są już lepsze
@Andczej: materiał robiony dla spermweb więc nic dziwnego że stronniczy i o wartości merytorycznej tak dużej jak inteligencja redaktora naczelnego. Hejtują wszystko co nie jest Apple i ich dupa piecze pewnie że ejpl nie wypuścił hulajnogi na kwadratowych kołach, która po wciśnięciu manetki gazu zamiast jechać do przodu wciska dildo w dupę właściciela.

@scieros: oponki tylko pneumatyczne, jak pilnujesz ciśnienia to się nie uszkadzają, ludzie robią po 1500km na fabrycznym
@Andczej: jak oglądałem ten filmik to praktycznie wszystkie wady które wymienili wynikają albo z niewłaściwego użytkowania albo są już dawno naprawione. Jedyna faktyczna wada to ciągle nie poprawione błotniki które się mogą połamać i uszkodzić kabelek z tylnej lampy.
oponki tylko pneumatyczne, jak pilnujesz ciśnienia to się nie uszkadzają, ludzie robią po 1500km na fabrycznym ogumieniu.


@FLAC: tia, ja zrobiłem 300km na fabryczym ogumieniu i poszło, przednie po 350km. Z tym, że model jeszcze z 2017 roku. Ponoć teraz już lepsze robią...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej:

miał opony pełne które zazwyczaj przyśpieszają taki efekt

Czemu tak się dzieje, mocniejsze wibracje?

@LewCyzud:

Mógłbyś przyłożyć magnes do zaczepu?

Wzmocniony jest ten co przyciąga czy odwrotnie?

Jaka data produkcji?

Można to jakoś sprawdzić czy tylko po dacie zamówienia?