Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
W sprawie wynajmu mieszkań to już nawet chyba nie jestem zły. Albo jestem #!$%@?.
Ludzie reagują jak poparzeni na słowo "dziecko", gdy ma takie zamieszkać. Nawet spokojne! Bo nie o dziecko tu chodzi, a o...


....i wsadzanie wszystkich do jednego wora. Jakby każdy z nich to skończony alkus, alimenciarz, który ani myśli płacić.
Ja #!$%@?ę. Najpierw durne babsko trzymające w niepewności przez miesiąc, a w terminie spotkania mówi, że nie wynajmie trzem osobom, tylko dwójce - czyli luźnej parce, która może być na krótko, ale nie krócej niż rok, dwa...
Drugi typ, który honorem się unosi i mówi, że słowo równie ważne jak pismo, ale gdy nastraszył go jakiś mierny adwokacik, który pewnie jest dobierany tylko z urzędu jako człowiek-parafka pod wyrok sądu, to nagle zmienia zdanie, że wie pan, bo wspólnicy... I takie tam #!$%@?.
Powiem tak - jesteście tempymi chüjami, bo znacie się na prawie i przepisach jak świnia na gwiazdach, a dodatek wystaje wam słoma z butów, bo po co się starać, skoro popyt duży, i tak każdy przepłacone gówno weźmie, bo roszczeniowi millenialsi tylko na to zasługują, nie?
Serdeczny #!$%@? wam w dupę, dzięki wam muszę siedzieć z teściami pod jednym dachem, choć chciałbym i mógłbym mieszkać na najętym kwadracie.


#wynajem #mieszkania #bombelek #polskiryneknajmu
SPGM1903 - W sprawie wynajmu mieszkań to już nawet chyba nie jestem zły. Albo jestem ...

źródło: comment_K1fOP6Za9Qqkok9W75AYhMkOsCMLXzMQ.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiedzielnyMirek: jasne, może i rok, ale jak ktoś ma honor to płaci, a nie zajmuje ludziom lokum jak nie ma hajsu przez pół roku!
#!$%@?, żeby udowadniać innym, że jakby co, to możecie mnie #!$%@?ć w każdej chwili, ja #!$%@?ę.
A chcę po prostu dać dziecku swój pokój, a mnie spokój!
@SPGM1903: Weź kredyt i sobie kup mieszkanie.
Podziękuj #!$%@? rządom i prawu jakie uchwalili. Jakby można było legalnie #!$%@?ć najemców z mieszkania po tygodniu od nieopłacenia czynszu to nikt by tak nie chuchał na zimne. Trafi się raz niepłacąca patologia i jesteś w dupie, mieszkają za darmo, mieszkanie rozjebią, płacisz za nich rachunki i jeszcze zabulisz za adwokata oraz eksmisję komorniczą tonę hajsu. Też jakbym wynajmował mieszkanie to pierwszy warunek: żadnych