Wpis z mikrobloga

"Mówię wprost: ja pedofilom nie daruję. Szukam na nich dowodów winy. Poświęcę na to parę lat, ale naprawię swój błąd - to, że początkowo myślałem, że ten temat nie jest istotny - mówi w wywiadzie dla Polska Times Mariusz Zielke, były dziennikarz śledczy, pisarz, autor powieści kryminalnych."

Wykop: Pedofilia w showbiznesie. Mariusz Zielke: Istnieje zmowa milczenia. Zabroniono mi się zajmować tym tematem

Polska Times Pedofilia w showbiznesie. Mariusz Zielke: Istnieje zmowa milczenia. Zabroniono mi się zajmować tym tematem

"Omerta. Tak nazwałbyś to, co dzieje się wokół tematu pedofilii w show biznesie? Zmowa milczenia niewątpliwie wokół tego tematu istnieje. Co ciekawe, przed chwilą powiedziałem koledze, że ja w tej sprawie również nie jestem bez winy. Jak to? - Kiedy Tomek Sekielski pracował nad swoim filmem „Tylko nie mów nikomu”, to ja już o problemie pedofilii w show biznesie wiedziałem. Wtedy ten temat do mnie trafił. Zastanawiałem się, czy warto się nim zajmować. Czy nie jest on zbyt intymny, zbyt trudny. Nikt nie chce o tym mówić, pisać, czytać. Kiedy publikowałem na swojej tablicy na Facebooku informacje o tym, że Tomek Sekielski zbiera pieniądze na swój film o pedofilii w kościele, to dostawałem telefony z rynku wydawniczego: „Słuchaj, ta pedofilia to się tak źle kojarzy. Twoje książki będą się źle sprzedawać. Czy nie lepiej by było, gdybyś swój profil zaczął traktować bardziej jako profil autora powieści sensacyjnych, a nie kogoś, kto zajmuje się takimi tematami?” Mało tego. Mnie wręcz zabroniono się tym tematem zajmować."

#polska #pedofilia #zielke #afera #spoleczenstwo #wywiad #bezpieczenstwo #4konserwy
MagicPiano222 - "Mówię wprost: ja pedofilom nie daruję. Szukam na nich dowodów winy. ...

źródło: comment_EhAMt8lIyXs6ja2tas72kYYxxT3XAL37.jpg

Pobierz
  • 1