Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #przegryw #seks #p0lka #tfwnogf #stulejacontent

Jest jakiś sposób na dowiedzenie się o ilości partnerów obecnej kobiety?
Po iluś tam latach przegrywizmu mam kobietę(ja 26 ona 23), niby jest ok, bo zawsze mówiłem sobie, żeby przechodzić do konkretów jak najszybciej.

No i były pocałunku, macanki na 2 spotkaniu, seks około 4-5, po około półtora miesiąca, ale to dlatego, że oboje mieszkamy ze starszymi i nie było takiej możliwości.

A zaprosiła mnie na film do siebie gdzieś szybko i wtedy jak zaczęliśmy, to mówiła że nic z tego, bo matka za ścianą i "przerabiała to już sporo razy", ten cytat mnie trochę przygnębił... Jeszcze wtedy powiedziała coś w stylu "matka jakoś nigdy nie akceptowała tego że ktoś śpi u niej, a teraz już na to tak nie patrzy".
Moja matka gdyby wiedziała że jakaś śpi u mnie, to by zrobiła impreze, upiekła tort, alkohol itp. a tam tak bez emocji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze ostatnio czytam te wykopy gdzie loszka w wieku 20 lat miała 20 partnerów to mnie rozwala...
Widzę że jej się podobam, działam na nią, bo na tym filmie to tylko czekała aż zabiorę się za nią i chyba nawet pierwsza pocałowała.

No ale... jeśli ja karzeł 175 cm z mordą normika tak działam na loszkę która jest niższa z 2 cm max, tak, że tak szybko przeszliśmy do rzeczy, to nie trudno było jej znaleźć sobie jakiegoś gościa na noc, bo niewiele jej trzeba jak widać.
A jestem świadom tego, że ona jednak woli wysokich bo sama jest wysoka i raz jak kumpel normik powiedział, że jestem karłem i ona jest wyższa to szybko to wyparła jakby to było dla niej bardzo ważne, no i nie jestem jakimś Czadem z mordy, ale jej się podobam.

Jeśli więc była gdzieś w klubie(a co jakiś czas chodziła sobie z tego co wiem) i trafił się taki z lepszą mordą i wzrostak... to chyba dużo nie muszę mówić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie szukam dziewicy i nigdy nie szukałem, ale zaboli jak by miała jakichś partnerów na noc czy fwb, tak byłe związki jej by mi nie przeszkadzały, ale nic z fejsa czy insta nie mogę się dowiedzieć, czy był jakiś....

Nawet po wszystkim, po paru seksach coś powiedziałem dla śmiania o związku to ona "to jesteśmy w związku czy nie?", tak jakby seks poza związkiem był dla niej normalny.

#pytaniedoniebieskichpaskow jest jakiś sposób żeby się jakoś dowiedzieć?? może włamać się do fejsa w jakiś sposób i poczytać co tam ma?
Serio po akcji na #tinder gdzie mam max parę par na dzień nie sądzę żebym był jakiś mega ciacho czy coś, raczej normalny gość, więc jeśli ja na nią działam i tak SZYBKO przeszliśmy do rzeczy, to jakiś Chad mógłby to zrobić dużo szybciej i np. co tydzień. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 100
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejny "karzeł 175cm", który hołduje kultowi cipkomaryjki i traktuje zwykłą dziewczynę jak istotę z innego wymiaru. Co z wami jest nie tak? Potem użalanie się jakie to p0lki są #!$%@?. No, ale jak one się mają zachowywać jak spotykają na swojej drodze takich Świętych Franciszków, co na 10 minut przed wejściem do pochwy pytają czy jej nie boli.

Możesz się dowiedzieć bardzo łatwo ilu miała przed tobą - wystarczy zapytać.
Tylko jest jeden zasadniczy problem: nie chcesz tego wiedzieć. Nie potrzebujesz i nie poprawi to waszej sytuacji niezależnie od liczby jaką otrzymasz.

@puzonyyx: trochę błąd. Są ludzie, którym to obojętne, są ludzie dla których jest to istotne. To OP powinien sam siebie zapytać, czego oczekuje od tej relacji i czy przeszłość osoby z którą się spotyka ma znaczenie.

A swoją drogą, po opisie relacji, raczej nie obstawiałbym, że ten związek przetrwa
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie rozmawiasz od początku stworzenia relacji to jak chcesz się porozumiewać w przyszłości?
1. Zapytaj ilu miała facetów z którymi była w związku przed Tobą i jakie długie one były. Skorzystaj z momentu szczerości i:
2. Pochwal że jesteś zadowolony z seksu i zapytaj ilu miała partnerów tak wprost.
3. Zrobiliście to szybko bo miała ciśnienie, to nie choroba. Nie macie 16 lat żeby robić podchody.
4. Wstawki jakim
@Slothowy dla bardziej zaawansowanych użytkowników można skorzystać także ze specjalnej linijki ginekologicznej. Do kupienia w kazdym sklepie xd

A tak na serio, to jeśli masz takie wątpliwości i pytania w tym wieku to nie wiąż się z kobietą.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jesteś pewien, że chcesz wiedzieć? A jak powie, że ponad 30tu, przejmiesz się tym?

Masz dwie pewne opcje dowiedzieć się z iloma facetami spała: a) od jej najlepszej przyjaciółki, kobiety mówią sobie co, gdzie i z kim robiły, b) sama się wygada w przypływie szczerości /alkohol, czas wspomnień, .../

Kobiety lubią twierdzić, że przeszłość nie ma znaczenia, że zrobiły coś z ciekawości, że cieszyły się chwilą. Niestety przeszłość ma dla