Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #przegryw #seks #p0lka #tfwnogf #stulejacontent

Jest jakiś sposób na dowiedzenie się o ilości partnerów obecnej kobiety?
Po iluś tam latach przegrywizmu mam kobietę(ja 26 ona 23), niby jest ok, bo zawsze mówiłem sobie, żeby przechodzić do konkretów jak najszybciej.

No i były pocałunku, macanki na 2 spotkaniu, seks około 4-5, po około półtora miesiąca, ale to dlatego, że oboje mieszkamy ze starszymi i nie było takiej możliwości.

A zaprosiła mnie na film do siebie gdzieś szybko i wtedy jak zaczęliśmy, to mówiła że nic z tego, bo matka za ścianą i "przerabiała to już sporo razy", ten cytat mnie trochę przygnębił... Jeszcze wtedy powiedziała coś w stylu "matka jakoś nigdy nie akceptowała tego że ktoś śpi u niej, a teraz już na to tak nie patrzy".
Moja matka gdyby wiedziała że jakaś śpi u mnie, to by zrobiła impreze, upiekła tort, alkohol itp. a tam tak bez emocji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze ostatnio czytam te wykopy gdzie loszka w wieku 20 lat miała 20 partnerów to mnie rozwala...
Widzę że jej się podobam, działam na nią, bo na tym filmie to tylko czekała aż zabiorę się za nią i chyba nawet pierwsza pocałowała.

No ale... jeśli ja karzeł 175 cm z mordą normika tak działam na loszkę która jest niższa z 2 cm max, tak, że tak szybko przeszliśmy do rzeczy, to nie trudno było jej znaleźć sobie jakiegoś gościa na noc, bo niewiele jej trzeba jak widać.
A jestem świadom tego, że ona jednak woli wysokich bo sama jest wysoka i raz jak kumpel normik powiedział, że jestem karłem i ona jest wyższa to szybko to wyparła jakby to było dla niej bardzo ważne, no i nie jestem jakimś Czadem z mordy, ale jej się podobam.

Jeśli więc była gdzieś w klubie(a co jakiś czas chodziła sobie z tego co wiem) i trafił się taki z lepszą mordą i wzrostak... to chyba dużo nie muszę mówić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie szukam dziewicy i nigdy nie szukałem, ale zaboli jak by miała jakichś partnerów na noc czy fwb, tak byłe związki jej by mi nie przeszkadzały, ale nic z fejsa czy insta nie mogę się dowiedzieć, czy był jakiś....

Nawet po wszystkim, po paru seksach coś powiedziałem dla śmiania o związku to ona "to jesteśmy w związku czy nie?", tak jakby seks poza związkiem był dla niej normalny.

#pytaniedoniebieskichpaskow jest jakiś sposób żeby się jakoś dowiedzieć?? może włamać się do fejsa w jakiś sposób i poczytać co tam ma?
Serio po akcji na #tinder gdzie mam max parę par na dzień nie sądzę żebym był jakiś mega ciacho czy coś, raczej normalny gość, więc jeśli ja na nią działam i tak SZYBKO przeszliśmy do rzeczy, to jakiś Chad mógłby to zrobić dużo szybciej i np. co tydzień. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 100
OP: @Bertezyt: o chłopie odwrotnie uważam że to ona jest słaba w łóżku i nie nie boje się tylko zastanwiam się cały czas czy chcę z nią być i wymyślać tysiąc powodów dlaczego nie xD i nie chodzi tylko o tą liczbę parnterów... tylko jakieś pierdoły...

nawet jak z nią 2 razy się spotykałem(ale wtedy to było 1 oficjalne spotkanie, gdzie tylko rozmawialiśmy) to między czasie spotykałem się z 3
jestem antynormikiem i nie potrafię rozmawiać o takich pierdołach co rozmawia ze sobą 90% ludzi, jak czasem się przystł#!$%@?ę o czym gadają "normalni" ludzie typu hehe ale pogoda fajna, ale jutro już będzie padać, a za miesiąc to już jesien ehhh a wiesz że karola już nie jest z michałem??


@AnonimoweMirkoWyznania:

To akurat nie jest jakieś bardzo dziwne. Też tak mam - gadanie o niczym mnie triggeruje i sprawia, że wolę
@AnonimoweMirkoWyznania: ło matko, nie oglądałem filmiku, ale przeczytałem źródła, na których bazuje... głównym z nich jest raport The Heritage Foundation, wybitnie konserwatywnej organizacji, która za wszelką cenę dowodzić będzie, że jeden partner na całe życie to jedyna właściwa droga. Pozostałe materiały mówią m.in. o tym, że studenci obu płci zgłaszali w ankietach więcej pozytywnych skutków spontanicznego seksu, niż negatywnych. Kolejne źródło mówi o tym, że liczba i rodzaj spożywanych używek może
@AnonimoweMirkoWyznania: Też kiedyś miałem podobną sytuację XDD Kręciłem z jedną laską, której nienawidziła moja była. Ot, na złość (nie chce mi się zagłębiać w przyczynę wzajemnej niechęci, było to dobre 5 lat temu).

Poszedłem do tej dziewczyny do domu, z winem i prezerwatywami w torbie. Otwiera mi ona i od razu rzuca się na mnie z pocałunkiem. No fajnie się zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za ścianą
OP: @RudyElvis: to nie bejt, dlaczego niby to ma być bait?to źle że nie chce parnterki co ruchała się z nowym gościem z klubu co weekend? xD
ludzie którym to nie przeszkadza według mnie są nienormalni, a powtarzam w dupie mam i nie szukam dziewicy...

@Tgk87: heh, fajny komentarz, pozdrawiam cieplutko xD

@puzonyyx: ehh jakby to powiedzieć...kiedyś potrafiłem się zakochać nawet bez trzymania za rękę i serio tęsknie
cholere ci wiedziec, ile partnerka miala bolcow, co to zmieni, i tak prawdy sie nigdy nie dowiesz


@kamila-rodowicz: Czyli potwierdzasz, że laski zawsze kłamią na ten temat? Smutne, dla niektórych facetów to może być bardzo ważne. Wychodzi z tego, że tylko wiążąc się z dziewicą będą mieć pewność co do jej przeszłości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zartujesz? XD kobieta jeśli miała nawet te marne 5 parnetrów to przyzna się pewnie do 2-3 max, a co dopiero jak miała je 10 czy 20.

Serio myslisz że pytając łatwą laskę, która miała 112 partnerów powie Ci że miała 112 partnerów? W jakim świecie ty żyjesz? Przykro mi ale jesteś betą, wierzysz kobietom w każde słowo...


@AnonimoweMirkoWyznania: +
OP: @avvar: no właśnie o to mi chodzi... i mnie przeraża to, że jej matka już ma to w pi**zie*, a NIE MOGĘ znaleźć żadnych informacji czy zdjęć na fejsie/insta o jakimkolwiek BYŁYM.
Z Twoją było podobnie?

Chociaż ona na mnie się nie rzuciła... to było tak że pierwsze spotkanie na koncercie, drugie dopiero po 2 miechach - sama gadka.
3 zgodziła się jechać nad jezioro gdzie już były pocałunki
@AnonimoweMirkoWyznania co do tamtej to ofc wiedziałem, że chłopaka kiedyś miała. Tego, że jest zakonnicą w ogóle nie oczekiwałem.

Myk był taki, że okazało się, że spała z 11 facetami, z czego tylko dwoje to byli jej chłopacy. Z dalszych informacji, które o niej mam jest to, że dobiła do 16 and still counting XDDD

Żaden facet nie chce się już z nią spotykać, bo wiadomo że jest niewiernym szlaufem.
@kamila-rodowicz: Tyle że właśnie z tego powodu ta z rozsądną liczbą partnerów i tak będzie oskarżana o kłamstwo, mimo że mówi prawde. Jak jakiemuś facetowi na tym zależy i usłyszy tą liczbę 5-6, to mimo że to będzie prawda to będzie miał z tyłu głowy te wszystkie szlaufy które kłamią na ten temat. Zresztą nawet jak będzie spotykał się z dziewicą to i tak ona może skłamać na ten temat. XXI
@kamila-rodowicz: Tyle że właśnie z tego powodu ta z rozsądną liczbą partnerów i tak będzie oskarżana o kłamstwo, mimo że mówi prawde. Jak jakiemuś facetowi na tym zależy i usłyszy tą liczbę 5-6, to mimo że to będzie prawda to będzie miał z tłu głowy te wszystkie szlaufy które kłamią na ten temat. Zresztą nawet jak będzie spotykał się z dziewicą to i tak może skłamać na ten temat. XXI wiek
@kamila-rodowicz: Pisałem ogólnie, że tylko dziewica nie ma możliwości skłamać. Sam uważam, że jak jakiś gość który ma już doświadczenie chce dziewicy to to hipokryta i idiota i tylko prawiczek może mieć takie wymaganie.
OP: @Lucider5: @avvar:
@jerzalke: @kamila-rodowicz:

Ludzie do chu*a ,jedynie czego chce to dowodu na to że miała BYŁYCH, z którymi była w związku i UPRAWIAŁA SEKS

SEKS w ZWIĄZKU JEST OK, nie przeszkadza mi, chciałbym wiedzieć że uprawiała go jedynie w związku z partnerem z którym była jakiś czas(czego nie ma żadnego dowodu na fejsie/insta), a nie popuszczała szparkę co jakiś czas nowemu gościowi poznanemu w klubie,