Wpis z mikrobloga

Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a przynajmniej stalkerem. Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?

Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯\_(ツ)_/¯


#bekazpodludzi ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz L3gion - Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a ...
źródło: comment_SSf7cYFwNzr8uD10NlQDfCowNhaUZXE7.jpg
  • 153
@pill_hard_to_swallow hobby? Takie coś to według ciebie hobby? Ostro. Z hobby to nie ma nic wspólnego. Zboczenie? Choroba? Predzej tak bym to nazwał. Z tym że jest niegroźne też się nie zgodzę. Ktoś kto wrzuca takie coś nie jest raczej normalny i może w pewnym momencie mu już nie wystarczyć samo zdjęcie. Normalnie to podszedlby i zagadal, a nie robił zdjęcia z przyczajki i fantazjowal.


@pill_hard_to_swallow: typie. Jesli osobe ze zdjecia mozna zidentyfikowac to jest to lamanie prawa. A bylo na tagu mase zdjec po ktorych mozna poznac w rl laske. W zasadzie to prawie kazde, ktore zblizenie nie jest tylko na tylek.

Sama trafilam na tagu kiedys na laske, która znam z widzienia i odrazu ja poznalam.

Powiem Ci tak...gdyby moje zdjecie tutaj trafilo, daloby sie poznac, ze to ja... pozew o odszkodowanie by lecial
@pill_hard_to_swallow: @OstryKrulAlbanii: @Pio23: Ale jest łamaniem prawa w sytuacji gdy ta osoba to udostępnia, tak jak to ma miejsce na wykopie pod tym tagiem.. W sytuacji gdy robi tylko dla swojej "pociechy" jest to co najwyżej niemoralne.

Rozpowszechnianie wizerunku w prawie autorskim

Odpowiedź na to pytanie daje nam zwięzły art. 81 ust. 1 ustawy – Prawo autorskie, gdzie w zdaniu pierwszym czytamy, że: Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na