Wpis z mikrobloga

@pawpawe: Tomografia szczęki - 400, badanie krwi - 150, skaling z piaskowaniem i fluoryzacja - 250, implant - 3k, śruba gojąca - 150 i korona na implancie 2,5k
To się rozłożyło w przeciągu 3 miesięcy wiec nie bolało tak mocno. Ja czekałem z tym 20 lat. Powinno się to robić ja najszybciej z uwagi na możliwe braki w kości a agumentacja tez nieźle kosztuje. Nie żałuje ani grosza. Teraz uczę się tylko na nowo uśmiechać.
@kolar1 elo. Takie pytanko. 20 lat czekałeś z wstawieniem zęba i było ok? Mnie stomatolog straszy że pani idź szybko wstawiaj bo ząb przeciwległy do wyrwanego będzie się wysuwał i wypadnie. Zaobserwowałes coś takiego? Nie chcę 20lat czekać z wstawieniem ale chciałbym poczytać o implantach i poszukać dobrego implantologa. Ty brałeś jakiegoś lepszego czy pierwszego z rzędu? Chodzi mi o to, że różne firmy produkują implanty i nie wiem czy jest różnica
@schreder nie czekałem, tylko nie interesowałem się tym bo nie przeszkadzało mi to jakoś zbytnio. Dopiero jak przypadkiem na to wpadłem to się zdecydowałem a 20 lat temu nie było takiego obiegu informacji i nie byłoby mnie i tak na to stać. Aktualnie mam zrobiinego drugiego i czekam na zagojenie żeby zrobić koronę. Wtedy to była górna 5. Teraz górna 5 po drugiej stronie i tutaj musiałem mieć podniesienie dna zatoki robiona
@kolar1 kurna ciekawe czy u mnie jakieś podnoszenie nie wyjdzie. Zobaczymy. Muszę poczytać żeby jakiegoś badziewia mi nie zamontowali :( a dolna 5 nie wysuwała się w górę? Niby tak się robi jak nie ma zęba po drugiej stronie.