Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja rozowa kupuje samochod i czuje sie jak zero bo sie na tym nie znam. Musi go kupic bo nie ma jak dojezdzac do pracy. Codziennie #!$%@? od wszystkich wyrzutow ze powinienem sie znac na samochodach, od rozowej, jej matki, kolezanek matki, mojej matki, wujkow, mojej siostry, kuzynek i wszystkich mozliwych znajomych. No jak to tak zeby taki chlopak nie znal sie na samochodach, co to za facet, chlopaki sie tym interesuja wszyscy tylko nie ty, kopnie cie w dupe jak tak bedziesz sie zachowywal
I sam sie z tym zgadzam, ale co ja moge na to poradzic? Sam mam auto ale pomagal mi je kupowac ojciec (pracuje za granica teraz), poza tym mialem budzet 20-30 tys i bylo duzo latwiej, rozowa chce za ok 10 tys i w tej cenie kupno auta to jak chodzenie po polu minowym, trzeba uwazac doslownie na wszystko. Ja nie umiem ocenic czy silnik dobrze chodzi, czy pod maska jest w porzadku, jak sa jakies usterki nie jestem w stanie ocenic czy to cos powaznego. Jezdze z nia ogladac i czuje sie zazenowany cala ta sytuacja. Tesciowa mi dogaduje ciagle. Rozowa nie ma z kim jechac bo z ojcem nie utrzymuje kontaktow, braci nie ma, czasem wujka wezmie albo jakiegos mechanika ale jemu trzeba zaplacic 100 zl i to jest strata kasy. Wszyscy ode mnie oczekuja ze bede sie znal na wszystkim, a ja nie znam sie na niczym tak naprawde. Czuje sie jak pi+×# i ciagle sie przez to klocimy ostatnio, rozowa do mnie z tekstami 'a na czym ty sie w ogole znasz' itd #przegryw #motoryzacja #samochody #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania: z kim Ty się związałeś xD
zdecydowana wiekszość moich kumpli nie ma kompletnie pojęcia o mechanice samochodowej i nikt im z tego powodu nie robi wyrzutów
taki pogląd to jakiś zabobon sprzed 30lat
w internecie nie brakuje ofert oględzin aut przez wykwalifikowane osoby
znajdź w swojej okolicy kilka aut, którymi różowa jest zainteresowana i wyślij tam fachowca, to nie jest żadna strata kasy tylko wydanie tych pieniędzy pozwoli Ci uniknąć
I sam sie z tym zgadzam


@AnonimoweMirkoWyznania: to przestań i każ jej #!$%@?ć xD
serio, dałeś sobie wmówić że z racji tego że nie interesujesz się XYZ jesteś mniej wartościowy jako mężczyzna? daj spokój. różowa cię nie szanuje, to chociaż ty zacznij się szanować i każ jej #!$%@?ć. nie jesteś #!$%@?ą, bo nie interesujesz się motoryzacją, nawet tak nie myśl. twoja dziewczyna to toksyczna szmata, nie bierz jej na poważnie i
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet nie czytałem tego. Ale znam odpowiedź. Jak jesteś facetem w związku to podejmujesz decyzje, nawet jak się nie znasz. To twoja rola ( ͡° ͜ʖ ͡°). Różowe w niektórych aspektach zatrzymują się na etapie wczesnonastoletnim.Widać to mocno na zakupach. Ty mówisz w tym i tym fajnie wyglądasz kupuj, tego nie (redukcja czasu zakupów o 90%). Nie potrzeba nam sześciopalnikowej kuchni oraz TV 100 cali bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Do 10 tyś, polecam paśśata b3 kombi 1.6 z lpg.( ͡° ͜ʖ ͡°)- 9.500 zł zostanie a cześci tanie, wiec nawet gruchota przywrócicie do świetności za 1000-2000 zł. ( ͡ ͜ʖ ͡)
A jak nie paśśat to tylko auto klasy premium, mercedes. #pdk ( ͡° ͡°)
No i się szanuj człowieku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież nawet mechanik ci na miejscu nie potwierdzi że wszystko jest dobrze z autem. Jedzie się do zaufanej stacji diagnostycznej, sprawdza po Vinie info jeśli auto jest z Polski w cepiku oraz legalność auta na posterunku policji.

Ci co się niby znają to w większości przypadków znają jakieś podstawy, a tak to nie umywają do prawdziwie znającego się mechanika z doświadczeniem.

Matka jest z ubiegłego stulecia i wpoiła twojej dziewczynie