Wpis z mikrobloga

@atteint to pewnie to bo mówili coś ile można zrobić z jakiejś ilości tego płynu.

Nie chce nikogo wsypać i wszystko wziął na siebie. Jego linia obrony to zrobił to dla pieniędzy. Wcześniej nie karany aczkolwiek przesłuchiwany w sprawie o narkotyki.

Jak myślisz ile dostanie?
@Major_Kogz: złapała go polska, czy niderlandzka straż graniczna? ogólnie jak stać go było na 3 litry takiego płynu, to i na adwokata powinno. ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Polsce z dobrym papugą ponoć dość łatwo się wybronić przed więzieniem nawet za spore ilości dragów. pewnie się to skończy opaską na nodze i kuratorem sądowym.
@atteint polska. Mieli podobno ogon od Holandii bo ktoś ich #!$%@?ł. Ogólnie to taki koleś mu to zaproponował, a on pojechał po to. Kasy raczej nie ma na dobrego adwokata chociaż jego brat robi co może żeby opłacać tego kogo wynajeli.
@Major_Kogz: o #!$%@?. słaba sytuacja trochę. brzmi jakby go celowo #!$%@?. ten koleś co mu zaproponował przewiezienie tego powinien mu opłacić papugę, takie są prawa ulicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przypuszczam, że el adwokat pochłonie jakieś 10-20k zł, także nooo.... średnio.
@Major_Kogz: kiedyś rozmawiałem z kolegą siedzącym w temacie, wedle jego przekazu za podobne rzeczy zwykle nakładają kuratora i opaskę, przy czym on mówił o tym w kontekście posiadania w Polsce, nie przemytu do Polski. i nie mam pojęcia na ile lat, nie chcę zgadywać, bo tylko cię w błąd wprowadzę.