Wpis z mikrobloga

Weekend 1
Karta postaci
Zasady

***

- DAWAĆ NA SOLO #!$%@?! KTO CHCE SIĘ POJEDYNKOWAĆ Z WIELKIM CHARLSEM!?
- ...
Nikt nie zwrócił uwagi na wyzwanie Charlsa. Wszyscy byli zajęci piciem i graniem w karty.
- TAK MYŚLAŁEM! NIKT NIE MOŻE SIĘ ZE MNĄ RÓWNAĆ! HAHAHA! JESTEM NIEPOKONANY!
Wykrzyczał Charles, po czym wypił haustem swoją szklankę whisky.

Gracz @ZdenerwowanyBialorusin [*] jako obecnie najlepszy niepokonany rewolwerowiec Louis Colony otrzymuje +1 morale.

***

Ray Black, Marvin Burgess, Pierre d'Letz i dwóch nieznanych z imienia dżentelmenów zasiedli razem do stolika. Atmosfera była gęsta od dymu tytoniowego, a stawka zawrotnych 25$ tylko dodawała pikanterii. Za takie pieniądze można zabić.
- Sprawdzam!
- Dwie pary.
- Ja też.
- Trójka.
- Haha! - Powiedział jeden z nieznajomych i wyłożył na stół po jednej karcie 3 dwójki i 2 ósemki.
- Kareta waletów! - powiedział Pierre i rzucił niedbale karty na stół.
- Co?
- Co?
- Kto na dupki mówi walety?

Gracz @Kroomka [*] wygrywa 25$ w karty, @czarnybaran20 i @Gdanio na pocieszenie 0$.

***

- Gdzie ostatnio widziano Indian?- to pytanie i inne jego wariacje powtarzano w weekend wielokrotnie.
- Nooo. Poza miastem.
- Doskonale, to znacznie zawęża obszar poszukiwań.
- Ostatnio zaatakowali Stana, Sama, Eda i Wattsonów. Gdzieś przy jakimś wąwozie. Tyle wiem.
- A nad rzeką ich nie widziano?
- Wyżej w górach, tak. Tu na równinie niedaleko miasta, jest raczej bezpiecznie.

@gasior22 @Ex2light @Zerri większa szansa na napotkanie indian
@Zeroskilla @kolorowy_jelonek @mac3 @Patryk_z_lasu @meinigel @KrzemowyDuch @Queltas [*] mniejsza szansa na spotkanie indian (jeżeli zdecydujecie się w przyszłości na nich wyprawić, wasze szanse wzrosną)

*

W ten weekend trening strzelecki okazał się być prawdziwą atrakcją. Potrenować chcieli wszyscy, od nowicjuszy po starych wyjadaczy.
- Wdech, wstrzymać oddech, przycelować i spokojnie nacisnąć spust.
- Bziu, bziu, bziu! - krzyczał Owen, zakręcił bębenkiem w swoim rewolwerze po czym dodał - I na koniec z obrotówy! Bziu!
- Przepraszam, czy pan może nie strzelać do tych puszek, do których ja strzelam.
- A pan tu nie stał!
- Co?
- Jajco! Zaraz sobie potrenuję na twoim kapeluszu!

Gracze @Awerage @CZARNYCZAREK @krasik01 @Mamkielbase @Onde @papier96 @Waspin @Yokaii otrzymują +0 strzelectwa
Gracze @SirSherwood @ZdenerwowanyBialorusin @StrongFate-Man otrzymują +1 strzelectwa
Gracze @Knyazev @Korbuzz @William_Adama otrzymują +2 strzelectwa

@Gregua nie masz piniondzorów na trenowanie, ostatnie 20$ wysępił od ciebie @kolorowy_jelonek na wóz

*

Gracz @SirSherwood , który jako pierwszy zagrał na jakimś instrumencie otrzymuje osiągnięcie "Muzykant"
Gracz @Queltas otrzymuje osiągnięcie "Dobry strzelec" , za wbicie strzelectwa do poziomu 20 (choć, to powinno być już w pierwszym wpisie)

***

Reszta moczy nogi.

#kilofyirewolwery #lacunafabularnieczarnolisto
Akumulat - Weekend 1
Karta postaci
Zasady

***

- DAWAĆ NA SOLO #!$%@?! KTO CHC...

źródło: comment_KW9I51IlSgweaFqMBcR1i5WTyoU66oP4.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 6
Marvin Burgess

Jak zawsze #!$%@?... Barman rozlej nam po kolejce na rozchodne. < skinął w stronę @Kroomka> fortuna ci sprzyja, wyruszasz jutro szukać złota?
  • Odpowiedz
@Akumulat:
Buster "Jester" Wayne
- Dum, dum, dum... dududum another one bites the dust - podśpiewywał Buster strzelając w rytm muzyki - Dum, dum, dum... dududum another one bites the dust.
- Bardzo ładnie Buster dobrze ci idzie jak na wędrownego muzyka. Ale mógłbyś dać na wstrzymanie z tą dziwną muzyką? - skomentował szeryf.
- Dziwną... muzyką...? - spytał zszokowany Buster.
- Nooo, dziwniee brzmi, tak jakby, no nieważne, po prostu
  • Odpowiedz
@Gregua: Nie, jelonek się pytał wcześniej o warunki kupna wozu i powiedziałem mu, że zarejestrować go można tylko na jedną osobę. Teoretycznie wóz jest tylko jego. Dostałeś achivka za pomoc w kupnie wozu.
  • Odpowiedz
@Akumulat:
Chad "Norek" Burton

pociąga łyk wody z bukłaka i podaje go dalej

- Ehh jedyne co mamy z tego wypytywania to zaschnięte gardła panowie. Prawie nikt nic nie wie o czerwonoskórych. Wyglada na to że musimy wrócić do starych metod... pamiętajcie, tam gdzie dużo dymu na niebie albo ślady starych ognisk tam muszą być czerwoni. Skurczybyki tak się ze sobą komunikują.

Norek na chwilę się zamyślił. W sumie to jest
Zeroskilla - @Akumulat: 
Chad "Norek" Burton

pociąga łyk wody z bukłaka i podaje ...

źródło: comment_EFgie3nCRMWFuDgVaTQgkfd7G1q6Jc80.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz